Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Hayırlısı cnm üzülme Allah büyüktür sen hep ne istersen Allah'tan iste
Doğru diyosun Cnm ama insan sabırsız işte 2 yıl oldu önceleri bukadar umursamıyorum ama her ay aynı hüsran yıprandım galiba ilk defa bu ay bukadar etkilendim yani yinede Allah büyüktür ve biliyorum bize en hayırlısını ve güzelini vericek inşallah

Hanımlar 5 gündür adet olacakmış im gibi sancılarım oluyor. Bacağın vuruyor. 12. Gun catladi yumurtam. 16. Gun ağrılar başladı. Bugün 21. Gun yine oluyor daha 8 günüm var test yaptım negatif ovulasyon testi yaptım hayalet bir çizgi çıktı beklemek azap veriyor resmen

Hanımlar 5 gündür adet olacakmış im gibi sancılarım oluyor. Bacağın vuruyor. 12. Gun catladi yumurtam. 16. Gun ağrılar başladı. Bugün 21. Gun yine oluyor daha 8 günüm var test yaptım negatif ovulasyon testi yaptım hayalet bir çizgi çıktı beklemek azap veriyor resmen
cnm gebelik testi ancak 12-13 gün sonra poz oluyor sıkma canının şimdiden

IMG_2924.JPG

Kızlar en alttaki bugünkü testim, son ilişkiden 5-6 gün sonra umut var mı sizce? Olursa büyük sürpriz olacak bize tüp bebek dediler çünkü. Ocakta başlıyoruz.

Canım E="bedazzld01, post: 44166123, member: 45729"]Eki Görüntüle 1721888
Kızlar en alttaki bugünkü testim, son ilişkiden 5-6 gün sonra umut var mı sizce? Olursa büyük sürpriz olacak bize tüp bebek dediler çünkü. Ocakta başlıyoruz.[/QUOTE]
Canim değişiyor inanki dua edelim insallh vardır koyulasiyo giderek ama çok koyu çıkıp da gebe olmayanlar da var nasip bakalm bekleylm

Canım E="bedazzld01, post: 44166123, member: 45729"]Eki Görüntüle 1721888
Kızlar en alttaki bugünkü testim, son ilişkiden 5-6 gün sonra umut var mı sizce? Olursa büyük sürpriz olacak bize tüp bebek dediler çünkü. Ocakta başlıyoruz.
Canim değişiyor inanki dua edelim insallh vardır koyulasiyo giderek ama çok koyu çıkıp da gebe olmayanlar da var nasip bakalm bekleylm[/QUOTE]
Doğru diyorsun yarın tekrar test yapıp buraya atarım.

Arkadaslar test yaptım 5 dakikada çıkMadi 3 saat sonra bakayım dedim sonuç bu regl 3 gün var sizce geçersiz mi acil yorum ne olur

Eklentiler

• 20151219_150548.jpg
    20151219_150548.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 229
Yunbir007 .!.:
Evet canımsin gebelik ama yaptım 15 -20 dk sonra baktım tek çizgi sonra unutmuşum 2-3 saat geçince böyleydi zaman çok geçince kafam karıştı
Ayyy hadi insallh canm icinde uzun sure bekleyince çıkan sonc yalns olur diye ama benm bi arkadasn bu durumu yaşadı önce negatif çıktı oda yatıp birkaç saat uyums kalktgnda pozitfmisti ve hamileydi sen yarın sabah hiç idrarını bosaltmadan yap insallh hamilesndr

X