Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[QUOThayırlısı usta, post: 44026167, member: 700693"]KiLar varmi bi gelsme[/QUOTE]
simdililk bekliyorum ben bat 18 aralık [/QUOTE]
Hadi hayirlisi canim

Kızlar ben 17. Gün yumurtladım. Yani öyle zannediyorum. 17. Günün öğleden sonra çizgi kayboldu. Bugün 20. Gün ve yaptığım iki testte de çok koyu çizgiler var. Acaba yeni mi yumurtluyorum yoksa başka bir şeyin göstergesi mi?

çizgiler daha koyuysa yeni yumurtluyor olabilirsin canım

Ya kızlar inanın ben bu testi anlamadım ne zmaan yapsam silik çizgi cikiyo benm bugün 15. Gunm silik çıktı geçen ay 28 ile 32. Günler silik çıktı kesin yumurtlama ne zaman anlamadım bide yumurtlama denen şey birgün bilemedm iki gün oluyo niye sürekli pozitif böyle olannz varmı ya

cnm silik olması negatif anlamına geliyor ikisi aynı koyulukta ise pozitif

Yanı silikleTE="deniz1983, post: 44100140, member: 702417"]cnm silik olması negatif anlamına geliyor ikisi aynı koyulukta ise pozitif[/QUOTE]
Yani silikse yumurtlama yok tamamen koyu mu olması gerekiyor yumurtlama yoksa niye silik cikiyo hormonn salgılanmasındaki öyle cikiyo demekki

Selam hanımlar benımde adetime 2-3 gun falan var ovu Yaptım Öğlen 1-2 gibi böyle çıktı hamilelik testi negatif ama ne yapıyım umutlanıyım mı 2 Yıldır hamile kalamıyorum İnşallah Allah hepimize bu duyguyu nasip eder

Eklentiler

• image.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 210
Cnm 2gün daha aynı cizgileri görürsen inşallah hamişsindir demek ☺

D
Durum hamilesin diyor bildigim kadar

Maalesef ben birdahaki ayı beklicem az önce pembe bişeyler geldi tamda umutlanmıstım yaaa Tokat yemiş gibi oldum resmen devamı gelirse ben hüsran yine Hayırlısı Allah en iyisini bilir

hayırlısı cnm neden hamile kalamıyon baktırdınmı
Eşimde sperm sayısı düşüktü 3 aydır tedavi GÖRDÜ çok şükür Say'ı bu ay yükseldi bende gittim ama birşey çıkmadı tabi 6 ay olmuştur ben gideli eşimin sonuçları düzelince bende umutlanmıştım bu ay ama kısmet Cnm Allah'dan umut kesilmez

BENDE DE AYNI SIKINTI VAR İLERİ HIZ %4 MORFOLOJİ %2,BENDE BİRŞEY YOK İŞİN İLGİNCİ BENİM BU DEĞERLERLE NORMAL YOLDAN OĞLUM VAR

B
BENDE DE AYNI SIKINTI VAR İLERİ HIZ %4 MORFOLOJİ %2,BENDE BİRŞEY YOK İŞİN İLGİNCİ BENİM BU DEĞERLERLE NORMAL YOLDAN OĞLUM VAR
ay valla benim düşüğüm bile yok Allah'ın taktiri ol deyince imkansız hiçbirşey kalmaz
Eşimin morfoloji %4 ileri hareket %40 bilemiyorum artık şansımızı birdahaki ay denicez artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…