Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[QUOTeğer noebis04, post: 43963733, member: 721261"]Canım değerlere baktirmadim daha yedi aylık evliyim doktora kontrole gitmesin hiç...
Canm eger normal devlet hastanesine gideceksen bakmazlar zaten bir seneyi doldurmayinca çocuk tedavisine evliliğin bir yıl olunca basliyrlar[/QUOTE]
Evet canım bende öyle duydum inşallah bir yıla kadar olur tedaviye gerek kalmaz

İnsallh "bebis04, post: 43970561, member: 721261"]Canm eger normal devlet hastanesine gideceksen bakmazlar zaten bir seneyi doldurmayinca çocuk tedavisine evliliğin bir yıl olunca basliyrlar[/QUOTE]
Evet canım bende öyle duydum inşallah bir yıla kadar olur tedaviye gerek kalmaz[/QUOTE]
İnsalkh canm

bende bir yıllık evliyim geçen ay gittim doktora adetim çok düzensiz hep gecikiyo diye bide tabi bebek olmuyo diye hormon tahlili yaptırdım süt hormonum yüksekmiş ilaç verdi şimdi onu kullanıyorum bi yandanda testlere devam ediyorum hakkımızda hayırlısı kızlar

ben 1 ay kullandım.. ama sonuc alamadım. gülen yüze göre nasıl degerlendırdın. merak ettin :KK66:
hayırlı olsun bu arada. sağlıkla gelsin bebısın. :KK200:
Merhaba cnm..testi genelde saat 10 gibi yaptim sabahlari..sabit gulen yuz cikti o gece birlikte olduk,ertesi gun gene sabit gulen yuz cikti o gunde birlikte olduk..ama yataktan hic kalkmayip,belimin altina yashik koyup,ayaklarimida kaldirdim yukari:KK66:denemeni tavsiye ederim

Merhaba cnm..testi genelde saat 10 gibi yaptim sabahlari..sabit gulen yuz cikti o gece birlikte olduk,ertesi gun gene sabit gulen yuz cikti o gunde birlikte olduk..ama yataktan hic kalkmayip,belimin altina yashik koyup,ayaklarimida kaldirdim yukari:KK66:denemeni tavsiye ederim
valla yapmıştım ama olmadı maalesef :KK43: hep testle denedim çıft cızgılerı yakalıyordum. dıjıtallede deneyeyım dedım o da olmadı :)
bugun dr a gıdıyorum. 12 gunum. artık drla takıp edıcem. hayırlısı takiplede olacak dıye bır sey yokta. elimizden geleni yapıyoruz işte. Gerisi Allahın takdiri :KK36:

KIZLAR benimde adetim yakın bir iki gün var ama ovulasyon testi negatif çıktı :KK43:

image.jpeg
Kızlar ovulasyon testim ayın 3 ünde yumurtladım sabah tekrar ovulasyon testi yaptım bu sekilde cıktı sol kasıgım 1 haftadır agrıyor akıntım da var tekrarmı yumurtluyrm acaba

Arkadaslar adetime 4 gun kaldı ovulasyon testiyle hamileliğini anlayanlar oldugunu okudum burda bende denemek istedim yorum yapar mısınız bana

Eklentiler

• 1449737917982-1430308251.jpg
    1449737917982-1430308251.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 365
Kızlar bende adetime uç dört gün kala yaptım aynı böyle çıktı ama adet oldm ama bböyle gebe kalan da var yanı sonuç herkeste ayni olmuyo değişiyor allah hayırlı bir evladı nasip etsn hepimize insallh ara ara teste devam et resm yolla sonucu degerlendrelm insallh

Kızlar bende adetime uç dört gün kala yaptım aynı böyle çıktı ama adet oldm ama bböyle gebe kalan da var yanı sonuç herkeste ayni olmuyo değişiyor allah hayırlı bir evladı nasip etsn hepimize insallh ara ara teste devam et resm yolla sonucu degerlendrelm insallh
sagolasın tesekkür ederiz cvpın için :KK28:

[QUOTEvarmı bi gelişme a, post: 44009474, member: 700693"]sagolasın tesekkür ederiz cvpın için :KK28:[/QUOTE]
KiLar varmi bi gelsme

X