Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Selam kadınlar kulübünün güzel hanımlari. Ben kanda hamilelik testi yaptirim pozitif çıktı fakat idrarda hep negatif. Erken gebelik testi bile aldım su bir hafta önce öğrenilenden ama negatif. Ovulasyon testlerim kopkoyu. Eğer hamileysem idrar testlerine hiiiic guvenilmemesi gerektiğini öğrenmiş bulunuyorum. Kadın doğum randevuma iki gün var iki arada bir derede bekliyorum

Selam kadınlar kulübünün güzel hanımlari. Ben kanda hamilelik testi yaptirim pozitif çıktı fakat idrarda hep negatif. Erken gebelik testi bile aldım su bir hafta önce öğrenilenden ama negatif. Ovulasyon testlerim kopkoyu. Eğer hamileysem idrar testlerine hiiiic guvenilmemesi gerektiğini öğrenmiş bulunuyorum. Kadın doğum randevuma iki gün var iki arada bir derede bekliyorum
gerçekdenmi çok şaşırdım kaç günün geçti

Ben o testlere güvenilmemesi gerektiğini gördüğüm 3 pozitiften sonra anladım:KK43: ama başka şans da yok. Mecbur yapıyorum yine

Hayırlı ols"jasminej, post: 44130651, member: 566731"]Selam kadınlar kulübünün güzel hanımlari. Ben kanda hamilelik testi yaptirim pozitif çıktı fakat idrarda hep negatif. Erken gebelik testi bile aldım su bir hafta önce öğrenilenden ama negatif. Ovulasyon testlerim kopkoyu. Eğer hamileysem idrar testlerine hiiiic guvenilmemesi gerektiğini öğrenmiş bulunuyorum. Kadın doğum randevuma iki gün var iki arada bir derede bekliyorum[/QUOTE]
Hayirli olsun tatlım çok sevndm darısı bize hepimize insallh gebelik testlerini negatif çıktı ovulasyon testini nezamn yaptın ikisi aynı koyulktamydi

inşallah ya ağzından bal damlıyor valla ama tırsıyorum karnımda ağrımaya başladı ama inşallah Hamilelik belirtisi olur sen hamilemisin yoksa benim gibi umutla bekleyenlerden mi...
Evet cnm bende beklemekteyim inşallah Allahım kucağımızı bebişlerimizle doldursun bu ayda hepimizin meleklerimiz gelsin artık inşallah

Maalesef ben birdahaki ayı beklicem az önce pembe bişeyler geldi tamda umutlanmıstım yaaa Tokat yemiş gibi oldum resmen devamı gelirse ben hüsran yine Hayırlısı Allah en iyisini bilir
Hayırlısı cnm üzülme Allah büyüktür sen hep ne istersen Allah'tan iste

Hayırlı ols"jasminej, post: 44130651, member: 566731"]Selam kadınlar kulübünün güzel hanımlari. Ben kanda hamilelik testi yaptirim pozitif çıktı fakat idrarda hep negatif. Erken gebelik testi bile aldım su bir hafta önce öğrenilenden ama negatif. Ovulasyon testlerim kopkoyu. Eğer hamileysem idrar testlerine hiiiic guvenilmemesi gerektiğini öğrenmiş bulunuyorum. Kadın doğum randevuma iki gün var iki arada bir derede bekliyorum
Hayirli olsun tatlım çok sevndm darısı bize hepimize insallh gebelik testlerini negatif çıktı ovulasyon testini nezamn yaptın ikisi aynı koyulktamydi[/QUOTE]
Canim ovulasyon testini hafta başında yaptığımda aynı koyulukta değildi,hafta ortasında diğer cizgiyle ayniydi. Sanki yumurtlama günü gibi

[QUOTcanım ya mojan, post: 44134733, member: 627536"]Evet cnm bende beklemekteyim inşallah Allahım kucağımızı bebişlerimizle doldursun bu ayda hepimizin meleklerimiz gelsin artık inşallah[/QUOTE]
Amin canim ya insallh hepimz bu ay hamis olsak birlikte hhamilelik dönemi gecrsek bebis resmlermizi paylaşsak demi

image.jpeg

Kızlar adetıme dortgunvar. Bu sabah ovulasyon testı ysptım. Boyle çıktı. Tekrar yumurtlama olmaz degılmı

Hayirli olsun tatlım çok sevndm darısı bize hepimize insallh gebelik testlerini negatif çıktı ovulasyon testini nezamn yaptın ikisi aynı koyulktamydi
Canim ovulasyon testini hafta başında yaptığımda aynı koyulukta değildi,hafta ortasında diğer cizgiyle ayniydi. Sanki yumurtlama günü gibi[/QUOTE]
Resmini atsana canim
Kızlar adetıme dortgunvar. Bu sabah ovulasyon testı ysptım. Boyle çıktı. Tekrar yumurtlama olmaz degılmı

[QUOTEcanım aninbebegi, post: 44143457, member: 641632"]Canim ovulasyon testini hafta başında yaptığımda aynı koyulukta değildi,hafta ortasında diğer cizgiyle ayniydi. Sanki yumurtlama günü gibi[/QUOTE]
Resmini atsana canim[/QUOTE]
Valla canim benmde böyle çıktı geçen adetini geçiktikten sonrada böyle çıktı neyin nesi anlamadm

Bugün adE="nuraninbebegi, post: 44143457, member: 641632"]Canim ovulasyon testini hafta başında yaptığımda aynı koyulukta değildi,hafta ortasında diğer cizgiyle ayniydi. Sanki yumurtlama günü gibi[/QUOTE]
Bugun adetinin 18. Günü felan silik belli belirsiz daha yumurtlamadm tabi yumurtalardan allahım ya tavuk gibi oldukça yumurta aşağı yumurta yukarı :KK48:

image.jpeg
Bugün adE="nuraninbebegi, post: 44143457, member: 641632"]Canim ovulasyon testini hafta başında yaptığımda aynı koyulukta değildi,hafta ortasında diğer cizgiyle ayniydi. Sanki yumurtlama günü gibi
Bugun adetinin 18. Günü felan silik belli belirsiz daha yumurtlamadm tabi yumurtalardan allahım ya tavuk gibi oldukça yumurta aşağı yumurta yukarı :KK48:[/QUOTE]

Hanımlar adetime 12 gun kala adet sancıları başladı şimdi 8 gun var devam ediyor idrar testi yaptım negatif. Boyle ağrısı olan varmı bacaklarim ağrıyor ovulasyon testi yaptım belli belirsiz ikinci çizgi çıktı

Bugün adE="nuraninbebegi, post: 44143457, member: 641632"]Canim ovulasyon testini hafta başında yaptığımda aynı koyulukta değildi,hafta ortasında diğer cizgiyle ayniydi. Sanki yumurtlama günü gibi
Bugun adetinin 18. Günü felan silik belli belirsiz daha yumurtlamadm tabi yumurtalardan allahım ya tavuk gibi oldukça yumurta aşağı yumurta yukarı :KK48:[/QUOTE]
Benım adetlerım 26 gunde bır oluyor canım. Normalde 11. Gun catladı dıye bılıyorum ben. Adetıme az kaldı. 20 yada 21 aralıkda beklıyorum adetı. İnşallah olmazda

dorti .!.:
Resmini atsana canim
Benım adetlerım 26 gunde bır oluyor canım. Normalde 11. Gun catladı dıye bılıyorum ben. Adetıme az kaldı. 20 yada 21 aralıkda beklıyorum adetı. İnşallah olmazda[/QUOTE]
İnsallh canm ya bu cizgi koyulasir ve hamilesndr

X