Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testiyle gebelik öğrenmek

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

tombulaylak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
83
12
21
Kızlar selamm, son adetim 22 Temuzdu ne zaman ovulasyon oldu bilmiyorum iki hafta devam ettim ama pik görmedim ve adetime iki, üç gün kala ovulasyon testim pozitif çıktı mümkün mü böyle bir şey?( Ovulasyon testiyle gebelik öğrenmek gerçekten var mı?)

Kızlar bende pcos var gebelik düşünüyorum geçen ay yumurtam çatladı. Bu ay da ovülasyonla takibe basladım sizce çatlamışmı alttan 8 ci de yoksa çatlama değil ni kafam karıştı bana çatlamamış dendi görselden acil yardım dünde ovülden sonra 7 gündü gebelik test yaptım çok aşırı silik bir çizgi daha çıktı. Ovül ve gebelik test innovitanin

Eklentiler

• IMG_0916.jpeg
    207,2 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_0919.png
    365,4 KB · Görüntüleme: 74
11,12. ci çubuk koyu gibi sanki sen denemeye devam ett

Kızlar selam. Benim de ovulasyon testinde bugün 4.günüm, Test pozitif mi? Bugün yumurtlama günü mü bilenler lütfen cevap verebilir mi?

Eklentiler

• 93B5E0AE-DB94-40BD-98B2-765168FD5A7E.jpeg
    114,5 KB · Görüntüleme: 50
  • 83C37DF5-54F6-4E3C-91F2-1D8064D3ED70.jpeg
    123,1 KB · Görüntüleme: 51
Sen testi pozitif gördün ya, onu hem kaydet hem kontrol et T cizgisi silikleşmeye sonra ki günlerde silikleşmeyr başladığında pik olucak yani yumurta çatlayacak ve ilişkiye girmenin en iyi zamanı olur
Tamamdır teşekkür ederim, inşallah olur. Bu arada pozitif iken ilişkiye girmek mantıklı olur mu? Dün ilişki yaşadık ama gebelik için değildi. 8 aydır deniyoruz olmuyor ovulasyon testini yeni öğrendim ve ilk defa uyguluyorum. Dua edin

Dün ilişki yaşadıysanız bugün olmasın çünkü en sağlıklısi iki günde bir olandir. Umarım dilediğiniz mutluluğa kavuşursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…