Ovulasyon testi

3 günüm var canım sanmıyorum yükselmez hayırlısı olsun inşallah ne diyim bidahaki aya olur inşallah
Ay inşallah yaoy oyy üzüldüm çok ama Rabbimin bi bildiği vardır inşallah bi dahaki aya daha güzelini nasip eder

Verdim dün canım, e nabızdan sürekli bakıyorum ama düşmedi daha. Öğleden sonra düşer sanırım sonuç. Sen ne yaptın ?
Ben verdim canım sonuç 0.2 sağlık ocağında vermişsen canım sonuç e nabız düşmüyor sen gidip bakıyorsun

Son düzenleme:
Şimdi sonucum açıklandı hamileymişim canım çok şükür, inşallah seninki de yükselir sıkma canını. Bol bol incir ve ceviz ye eşinde bir problem varsa onu keçiboynuzu suyu içir

Şimdi sonucum açıklandı hamileymişim canım çok şükür, inşallah seninki de yükselir sıkma canını. Bol bol incir ve ceviz ye eşinde bir problem varsa onu keçiboynuzu suyu içir
Gözün Aydın canım benim kazasız belasız kucağına almak nasip olsun inşallah Kaç çıktı değerin

merhaba canim nasil hamile kaldin acaba ovulasyonla mi nasil degerlendirdin anlatir misin
Aaa mesajınızı görmemişim ben kusura bakmayın evet ovulasyonla kaldım yumurtlamadan bir gün öncesini ve yumurtlama gününü değerlendirdik çatlama gününü kaçırdık ama şükür tutmuş Rabbim sizede nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…