Ovülasyon testi

Kızlar bugün çıkan sonucuma bakar mısınız, dünden daha koyu ama ilişki olarak değerlendirmeli miyi bugünü yoksa yarın daha koyu çıkar mı endişesi içindeyim, bazılarının silikleştiğini gördüm. Döngümün 12. Günü☺️ Dünü değerlendirdik, bugünü değerlendirmeliyim sizce

Eklentiler

• IMG_1758.jpeg
    IMG_1758.jpeg
    110,2 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar bugün çıkan sonucuma bakar mısınız, dünden daha koyu ama ilişki olarak değerlendirmeli miyi bugünü yoksa yarın daha koyu çıkar mı endişesi içindeyim, bazılarının silikleştiğini gördüm. Döngümün 12. Günü☺️ Dünü değerlendirdik, bugünü değerlendirmeliyim sizce
Bence değerlendirin ya tabi bilir kişi değilim ama 😂

Benim hiç böyle olmadı daha 😂

Değerlendir bugün yarın tekrar test yap biraz daha koyu çıkabilir yarın bugün yarın sonraki gün değerlendir teste devam et silikşeşince tapmayı bırakabilirsin testi çatlamış oluyor çatlama günüde değerlendir mutlaka eşinde sperm sorunu yoksa 3 gün üst üste

2 saat önce sıvı alımını kesiyorum, ve uyanınca ilk idrarla değil 2. İdrarla testi yapıyorum.( doktor bu şekilde önerdi, gece bekleyen lh seviyesi yanıltabilir diye)
Maşallah nekadar düzenli ilerlemişşiniz ben çalıştığım için bukadar düzenli ilerleyemiyorum 😂 sıvı işini pek beceremiyorum oyüzden saat olarak peki kaçta yapıyosunuz bu ay olmazsa bende böyle ilerliyim

Maşallah nekadar düzenli ilerlemişşiniz ben çalıştığım için bukadar düzenli ilerleyemiyorum 😂 sıvı işini pek beceremiyorum oyüzden saat olarak peki kaçta yapıyosunuz bu ay olmazsa bende böyle ilerliyim
Ben her gün 2.idrarla yaptım saat aralığı genelde öğlen 12:00-14:00 arası. Çalışıyorum ben de ☺️

X