Ovulasyon testi

Merhaba arkadaşlar ben dün ovulasyon testi yaptım şimdi bakabildim böyle çıkmış sizce yumurtlama mı ? Laboquick ovulasyon testi markası ilk defa bu markayı kullanıyorum bilemedim yumurtlama olmuş mu diye
Canım ben hamileymişim

Evet eğer tuttuysa geç de olsa belli eder kendini, ama olmazsa da üzülme. Ben 13 aylık evliyim, 6 aydır deniyoruz ve bu ay oldu şükür
Bende 2 yıldır evliyim hiç korunmadık olmuyor bir defa aşılama ile kaldım 8 haftalık kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım,

Maşallah sağlıkla huzurla kucağına almak nasip olsun inşallah Duanı eksik etme bana canım , sağlık ocağı hemen çıkarıyor mu sonucu ? Bide sen mi gidip aldın
Amiiintabiki dua ederimm
Ben 9 gibi verdim kanı 4 te sonucum çıktı ama büyük kalabalık şehirlerden birindeysen ertesi güne kalabiliyormuş sonuçben gidip alamadım eşim işe gittiği için
Dooktordan rica ettim telefonla öğrendim

Hayırlı olsun canım Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ben de perşembe gideceğim kan vermeye dua edin bana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…