Ovülasyon testi yardimci olur musunuz hanımlar

PCOS yok canım ,hepsi pik neden olur
Yani dediğim gibi benim de yumurtlama gününden önce ki iki üç gün belirgindi ikinci çizgi. Pik olduğu gün en koyu çıktıgi gündü. Sonra ikinci çizgi silik olmaya başladı. Ama senin ki hep koyu gibi. 29 Haziran pik, 30 haziran yumurtlama günü ise şimdi tekrar ikinci yumurtlama da oluyor olabilir. Ya da burda bir kaç yorumda okumuştum hamilelikte de ikinci çizgi koyu çıkıyor diye. Belki hamilesindir? Adetine kaç gün var?

Benim düzenli olmuyor regl canım ,bugün ki testimi de atayım sana

Eklentiler

• IMG_6648.jpeg
    197,4 KB · Görüntüleme: 41
Canım düzenli olmuyorum ben ,hep pik di mi
Ara ara gördüm testlerini haziranın son günlerinden beri pik sanki. İstersen bı gebelik testi yap yumurtalama üzerinden 10-12 gün geçtiyse ve sürekli pikse gebelik olabilir. İnşallah vardır

Arkadaşlar herkese merhaba… ilk defa bi foruma üye oluyorum. Mesajlarınızı günlerdir okuyorum. Ben başımdan geçen bi süreci paylaşmak ve sürecle alakalı nasıl bir yol izlemem gerektiğin konusunda destek almak için yazıyorum. Şubat ayında erken gebelik testiyle hamile olduğumu öğrendim ve ilk hamileliğim olduğu için aşırı mutlu olduk. Kan tahlilide verdim beta 38 çıktı. Ancak sevincimiz maalesef 2 gün sürdü. Hamilelik testinde pozitif gördükten 2 gün sonra kanama geldi yerleşme kanaması olabilir dedim fakat şiddeti artınca doktora gittim kan talilinde betanın düştüğünü öğrendik. Doktor kimyasal gebelik dedi. Mart ayında reglim bir gün gecikince yine sabırsızlanıp erken gebelik testi yaptım.. sonuç yine sevindirici ve pozitifti.. ancak yine 11. Haftada bebeğimin kalbi durduğunu öğrendik. Bütün testler eşime ve bana yapıldı hiç bir olumsuz sonuca rastlanmadı. Geçen ay ovulasyon testini forumlarda çok okudum ve aldım. Geçen ay reglim 28 inde olmuştu yani ağustosta.. reglimi takip eden 12. Günde ovulasyon testine basladım. Yani bu ayın 8 inde.. o günden itibaren yaptığım test sonucları bu sekilde.. çift çizginin olduğu günü değerlendirdik simdi silikleşti. Yani çatlama oldu demek mi biraz destek rica edicem sizlerden.. bu süreç beni çok yıprattı.. umarım hepimiz güzel haberler alırız.. çok teşekkür ederim şimdiden

Eklentiler

• IMG_7727.jpeg
    165,9 KB · Görüntüleme: 30
Adetinize 8 gün kala mı öğrendiniz maşallah cidden bu kadar erken pozitif ilk defa görüyorum
Evet bayağı erken gördüm (9 gün idi net tarih olarak) ben, hatta ilişki üzerinden 2 hafta yeni geçmişti. Bizim ufaklığın değerleri de (beta) hızlı çıkıyordu bir ara ikiz falan mı dedik. Şimdi 13+2 oldu bile kızım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin isteyen herkese de en hayırlı en sağlıklı evladı versin.

Son düzenleme:
Benim kendi deneyimlerimden anladığım, evet catlama olmuş. Bu arada benim doktorum beta artar artmaz coraspin yazdı bana kullanmaya başla hemen dedi, araya bayram girmişti kontrole geç gitmiştim. Aklınızda olsun, kan akışı için vermişti öncesinde düşük ve kimyasal yaşadığım için. Allah hayırlı haberler almayı nasip etsin, haber alır almaz bence coraspin için bir görüşün. Ben iyi ki almaya başlamışım diyorum çünkü sonrasında sıkıntı olduğunu gördü doktorum. Bunlar da maalesef kötü deneyimlerle edindiğimiz bilgiler oluyor, keşke olmasa. Allah sağlıkla güzel haberler alıp kucaklarimiza almayı nasip etsin.

Çok teşekkür ederim dönüşünüz için
Sabırsızlıkla ayın 20 sini bekliyorum gebelik testi yapmak için.. 5.gün ovulasyon testim de bu şekilde. Umarım güzel haberler alırız hep birlikte beklediğimiz o müjdeli haberleri alırız

Eklentiler

• IMG_7731.jpeg
    46,3 KB · Görüntüleme: 29
Rica ederim ne demek Amin inşallah 20 sinden sonra güzel haberler verirsiniz

Merhabalar gözünüz Aydın Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İlk adetinden 12 gün sonra yumurtlamışsın 3 günü değerlendirmişsin anladığım kadarıyla peki regline kaç gün kala test yaptın kaç gün kala öğrendin hamile kaldığını

Benim ovulasyon testimde bu şekilde çıktı Floo uygulamasını kullanıyorum 5 nolu testi yaptığım gün yumurtlama günü diyor uygulamada en son 9. testi yaptım adetime 1 hafta kaldı bu ay düzenli olarak birlikteliğimiz oldu eşimle şuan karnımda kasıklarımda sırtımda şiddetli ağrılarım var sizce hamile olabilir miyim

Eklentiler

• 04E73E29-22B7-4970-9FFB-F0D53B117EFD.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 24
Merhabalar, teşekkür ederim. Ben beklenen adete 8 ya da 9 gün kala yapmıştım hamilelik testini. İkinci çizgi silik çıktı o gün kan verdim ve 171 çıkmıştı beta. Benim ovulasyon testim son 9-10 gün yeniden belirginlesmeye başladı son 1 hafta kala daha da belirgin oldu. Yumurtlamada görmediğim koyuluk oluştu. Ben uçağa binecek ve birkaç gün şehir dışına gidecektim açıkçası yoğun birkaç gün geçireceğim için öğrenip gitmek istedim, o sebeple çok erken yaptım testi. Belirtilerim de -kasık ağrısı- ilişkinin birkaç gün sonrasında hemen kendini belli etti. Beta da zaten hızla yükseldi, bir ara çoğul gebelik mi dedik. Yani bence herkesin her farkli süreci de kendine özgü. Düşük yaptığım zaman mesela ne ağrı vardi ne de bu denli hızlı beta yükselmesi vardı. Tek ortak nokta kasık ağrısı idi.

Sanki sizin testlerde 7 ya da 8 i yumurtlama gibi gözüküyor. İnanın benim testlerim de sizinki gibi ikinci çizgi konusunda net koyu olmadığı için herkes bana başka bir şey söyledi siz buna takilmayin ve toplamda 15 gün falan test yaptığım için ovulasyon hakkında çok bilgi sahibi değilim, yanlis yonlendirmek istemem. Tek bildiğim buralarda yazdığı gibi gebelik durumunda o ikinci çizgi yeniden koyulasiyor. Ben de burada onu okuduktan sonra birkaç gün daha yaptım ve içime kurt düştü gebelik testini öyle yaptım. Siz yapmaya devam edin yaptığınız gibi. Eğer koyulasma olursa birkaç günlük koyulasmadan sonra gebelik testi yapın bence. Allah sağlıkla güzel haberler almayı nasip eder umarim size ve sağlıkla hayırla kucaklarimiza almayı nasip eder.

Merhaba aynı durumu bu ay bende yaşadım testlerim de çok koyuluk görmedim ama 2 gün üst üste normal şekilde koyu gördüm bende bir acabaya düştüm bir sorun varmıştır diye biliyorum 10 gün var bakıcaz görücez Allah isteyen herkese nasip etsin umarım

Bende sizin belirtilerinizi sizin durumunuzu kendime çok benzettim bana umut oldunuz çok teşekkür ederim paylaşımlarınız için Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…