Ovülasyon testi yardimci olur musunuz hanımlar

Allah acısını en kısa zamanda unutturup yerini doldursun inşallah Benim regl dongum de normalde 28 idi bu olaylardan sonra 32 oldu etkiliyor ister istemez. Siz de merak etmeyin geçer bu günler. İlacı da hiç kullanmadığım için bilmiyorum.

Ben de bu ay diş yaptırdım ve seninle aynı günlerde yumurtlama gördüm yıllarca pepapp kullandım benim de o yanlış gösterdi bu ay bir de gerçekten testi yaptığımız saat çok önemli sıvı alımı önemli hayırlısıyla gelsin. İnsan en çok kendini bilir zaten senin hislerin daha önemli

bi önlem vs alındı mı bu gebelik için testler sonucu ne çıktı ?
Daha bugün öğrendim. 2 güne bir beta artış takibi yapılı, öncekilerden biliyorum. Zaten şehir dışına çıkacağım bu akşam ve pazartesi döneceğim artık o zaman test yaparım. Benim testlerim çok şükür sıkıntılı çıkmadı sadece kan pıhtılaşma testim kaldı eksik onu bekleyeceğim haftaya pazartesi çıkmazsa da doktora gideceğim yine çünkü bana gebe kalırsan önlem olarak ufak doz pıhtılaşma iğnesi vururuz demişti. Sonucun çıkınca da ona göre yolumuzu çizeriz demişti.

Ben her gün 15 de yaptım 1 de en geç sıvı alımını kestim. Ben avukatım kurallara inanılmaz dikkat ederim :) hatta bence benim bu kayiplarimin en önemli sebebi inanılmaz pinpirikli birisi olmam ve sinirli bir yapımın olması. Çok şükür dersimi aldım ve artık takmıyorum bir şeyleri. Hatta bu 1 aydır evde dinlenmeyi tercih ettim bundan sonra da sağlıkla devam ederse gebeligim böyle devam edeceğim. Benim bir anda durdu bebeğimin kalbi, inanılmaz stresli ve bol missfirli bir hafta geçirdim çok stresliydim ve benim doktor randevum 10 gün vardı ben kendim başka doktora gittim yanlış bir şeyler var diyip zaten o zaman kese küçük kalmış dedi 5 gün sonra da olan oldu. Sonra da kimyasal oldu nisan ayında, neyse ki doktor kadınlar senede ortalama 1 kimyasal gecii4 korkma dedi ve bunu çok takmadım. Hakkımızda hayırlısı olsun

Çok fazla kaderci biri değilim ama bazen hiçbir etkin olmasa da böyle şeyler yaşanabilir. Demek ki daha zamanı yeni gelmiş öyle düşün. Kesinlikle Stres çok önemli bir faktör. Kendine ve bebişine güzel bak her şey hallolur.

Haklısınız, eşim, uygulamalardaki bebek yaban mersini kadar yazısını görünce evdeki yaban mersinini yememiş ablamlara vermiştik, o kadar istiyorduk, dikkat ediyorduk ama ben de stres yapıp durdum hep ama yemek içmek her şeye çok dikkat ettik o süreçte. Hayırlısı buymuş demek ki belki de hayatımıza girecek olan bebek şimdikidir. Hallolacak her sey bu kez güzel olacak. İnşallah siz de güzel haberlerinizi verirsiniz ve hep beraber atlatırız bugünleri

Canım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim .

Ay inşallah canım bende heyecanla bekliyorum pazartesiye kadar regl olmazsam kan vereceğim

ben de hapla dusuk yaptim ama sizin gibi ilk reglimi 35 gun ikincisini 33 gun ucuncuyu de 32 gunde oldum, benim de eskiden 30 gun olurdu hep heralde yavas yavas kendine geliyor bizimkiler de

bana buradaki doktorlar hemen deneyebilirsiniz demisti, ben de denedim 3 regl gecti ama henuz birsey yok bakalim, kendini iyilestiriyodur ve daha iyi hazirliyodur insallah rahim

sizin ovulasyona daha varmis testleri harcamayin bosuna bence simdi gun asiri iliski yasayin uygulamadaki tahmini ovulasyondan 1-2 gun once de teste baslayin oyle cikiyor

Merhaba hanımlar. Size danışmak istedim. Geçen ay övülasyon testi yapmıştım 2 gün yumurtlama 3. Gün siliklesip 4. Dün 2. Çizgi yok olmuştu. Fakat bu ay 3 gün yumurtlama gördüm 4. Gün silikleşti. Bugün 5. Gün tekrar yaptım yine 2. Çizgi var. Bi bakıp yorumlar mısınız böyle bir şeyle karşılaşan var mı? Normalde çatlamadan sonra tek çizgi olması gerekmez mi ?

Eklentiler

• IMG_9059.jpeg
    82,3 KB · Görüntüleme: 81
Merhaba, benim de bu ay ovulasyon testinde 29 Haziran cumartesi pik olmustu, ertesi gün silik oldu. Yumurtam çatladı pazar günü sanıyorum. Ancak salı gunu yani dün ve bugün yeniden yumurta akı gibi uzayan akıntım oluştu. Bu akıntı sadece yumurtlama öncesi olur diye biliyorum. Sizin de hamilelik seruveniniz daha çok yeni. Hatırlıyor olabilirsiniz belki. Acaba yumurta akı kıvamında akintiniz ne zaman oluştu ne zamana kadar devam etti? Benim gibi yumurta catladiktan iki üç gün sonra yumurta akı şeklinde uzayan şeffaf akintiniz oluştu mu? Yani siz 24 mayisda pik gormussunuz sonra silik olmuş, silik olduktan sonra yumurta akı kıvamında akintiniz geliyor muydu?

Bugün yaptığım test bu canım
Evet dün pik olmuş bugun çatlamis o zaman. Dün ve bugünü degerlendirdin umarım biliyor musun benim de bu ay ovulasyon testim çatlamaya kadar hep ikinci çizgi belirgin çıktı. Ama catlamadan hemen önce ikinci çizgi bayağı bir koyuydu. Sonra siliklesmeye başladı. Senin de öyle olmuş. Dün pik yapmis düne kadar da hep koyu çıkmış. Adetine ne kadar var peki? Bazıları hamilelik oldugunda adete yakın ovulasyon testi ikinci çizgi koyu çıkıyor diyor. Benim de bir tane test kaldı elimde adetime yakın deneyeceğim bakalım çıkıyor mu?

Bugün de yaptım test canım ,bugün ki test ,3 foto çekmiştim

Eklentiler

• IMG_6641.jpeg
    172,7 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_6644.jpeg
    150,3 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_6642.jpeg
    53 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…