Ovulasyon testi üstüste pozitif cikar mi?

Kizlar adetimin 15.gününde yani dün yaptigim ovulasyon testi pozitif cikti bugün yaptiğim testte pozitif cikti bu yumurtlama devam ediyor demek mi? Yoksa test mi bozuk. Dünü degerlendirdik test pozitif cikinca bugunde aynisi cikinca tereddutte kaldim

Eklentiler

• 20160719_175255.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 1.449
Canım ovulasyon testi dört beş gün koyu çıkabilir benim çıkmıştı , en kötü ihtimalle iki günde bir ilişki yaşayın..

Tatlım peki onun sonucuna göre ilişki yaşarsak sonuç olumlu oluyor mu genelde? Başka bi problem yoksa gebelik oluşuyor dimi?
Hayır canım sadece şansın biraz daha yükseliyor.ben iki kaybı olan ve 3.hamileliğini yaşayan biri olarak tecrübem şudur ki;bebek nezaman gelmek isterse ozaman geliyor.neler yapmadım neler denemedim ,sonuç :tek tüple ilk korunmasız ilişkimde hamile kaldım 3.bebeğime.(ne ovulasyon testi yaptım ne ilaç kullandım) hatta düzensiz ilişki oldu.hamile kalmayı beklemiyodum...bana sorarsan;hiç ovulasyon testi yapma , 2-3günde bir düzenli ilişki olsun yeterli.Rabbim tez zamanda nasip etsin inşAllah

İçimi ferahlattın nasıl iyi geldin bilemezsin.. Rabbim benide sevindirsin Rabbim bana da o yüce duyguyu bahşetsin tek duam budur. Allah razı olsun canım benim :)

İçimi ferahlattın nasıl iyi geldin bilemezsin.. Rabbim benide sevindirsin Rabbim bana da o yüce duyguyu bahşetsin tek duam budur. Allah razı olsun canım benim :)
İnan düşmanıma bile Rabbim bu güzel duyguyu nasip etsin.sakın kafana takma , bişey sana nasip olacaksa er geç geliyor..sevgiler

Arkadaşlar merhaba 7 aylık evliyim bu ay başladım ovilasyon testine ilk 3 tanesi negatif 4. İki çizgi aynı koyuluk da çıktı bugün 5.denedim ve t bölgesi daha koyu çıktı acaba kaç gün pozitif çıkıyor ovilasyon testi

Eklentiler

• 1493835818192137686204.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 1.344
Yeni evli sayilirim bu konuda biraz cahilim kusura bakmayin kizlar.
Ilk kez ovulasyon testi aldim merak ettigimse hic yumurtlamasi olmayan birinde koyu cizgi cikmaz mi ?Yada yumurtlamasi olmayan kadin var midir ?

Ilk kez ovulasyon testi aldim merak ettigimse hic yumurtlamasi olmayan birinde koyu cizgi cikmaz mi ?Yada yumurtlamasi olmayan kadin var midir ?
Çok duygulandım şuan 14 aylık evliyim buraya yazdığımda 7 aymis ve hala gebelik yok....canım bu soruyu bı zamanlar bende sordum ama mantıklı cevap alamamistim ama sanırım Lh hormonu yumurta gelişince ve çatlamaya yakın yükseliyor bu yüzden yaptığımız test pozitif çıkıyor yumurta olmazsa o hormon yukselmez heralde bu benim fikrim :)

Merhaba..Ben de gebe kalmak istiyorum da.. Benim hayız dönemim altı gün sürüyor. Sonra aradan 33 gün geçiyor hastalanıyorum. Üç aydır evliyim. İlk ay doktora gittim hastayken hiçbir sıkıntı yok gebe kalırsın dedi. Evlilikten dolayı hasta olduğum dönemlerde hafif bi değişme oldu. İlk hastalandığımda mesela 8 gün sürdü ama son iki gün leke lekeydi.. en son da geçtiğimiz Pazartesi temizlendim. Yedi gün sürmüştü.. ama son gün leke leke yine . Gebe kalmak istiyorum bu ay. Özel bi durumum var gebe kalmak istiyorum.. ilişkim nasıl olmalı acaba.. Ovulasyon testleri nasıl?? Olmadan da anlayamaz mıyım.. Yumurtlamamı doğru hesap ettiğimden

Hanımlar sılık çizgi hep çıkar yumurtanın olması illede dollneblecegi anlamına gelmez tam pik olup ikisi de aynı koyulukta olmalı bu catlamal üzere demek

İnşallah hamile kalırsın canım kendinde hesaplayabilirsin ben 28 güne bi hastalanırım bu sayıyı 2 ye böl çıkan sonuç 14 yani adetimin 14. Gününe denk geliyor buna göre ben özellikle 10-12-14-16-18 bu günleri değerlendiriyorum henüz hamilelik yok çünkü sorun eşimde

Canım benim Allah yardımcınız olsun inşaÂllah İnşaÂllah en kısa sürede isteğine ulaşırsın.. Ben erkek oğlum olsun istiyorum ilk kız çocuklarını sevmeme rağmen. İçinde bulunduğum durumdan ötürü.. Erkek spermi hızlı ama çabuk ölüyormuş. Kız ise yavaş hareket ediyormuş ama uzun yaşıyormuş.. Yumurtlamadan önce ilişkiye girersem kız spermi tutar diye de endişeleniyorum.. Bu bir lütuf elhamdulillah bi sıkıntı yok.. ama işte erkek de olsun istiyorum durumumdan ötürü

Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim için farketmez sağlıklı olsun kız erkek hiç farketmez

Kizlar koyu olani simdi yaptim digerini de dun aksam yaptim
Simdi ben yumurtluyor muyum yumurtam mi catliyor bilemedim aydinlatin beni
Aksama mi calisma yapayim hemen mi ? Heyecanlandim

Eklentiler

• 20171203_144537-1-2-1.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 767
Yumurtlamadığımız dönemler olur. Normalde iki regl arasında yumurtlarken bazı aylar yumurta oluşmaz bu normaldir. Onun dışında pcos hastalarında lh hprmonu yüksek çıktığından o testler de by hormonu ölçtüğünden sürekli çift çizgi gözükebilir

Yumurta olusmayan aylarda ikinci cizgi koyu cikmaz mi ?
Yumurtlamam da problem olup olmadigini yada pko olup olmadigimi bir nebze de olsa bu sekilde anlayabilirim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…