Ovulasyon testi üstüste pozitif cikar mi?

Kizlar benim cizgi yine silik oldu sadece bir gun koyu kaldi neden acaba ? Diger testlere baktim da iki uc gun koyu kalanlar var bir gun koyu kalmasi normal mi

Ovulasyon testinde 15 gün yaptimda t hemen koyulasti c den once sonra siliklesti aksam yaptimda c koyu t silik neden acaba arkadaslar

kızlar merhaba progesteron testi yaptırdım 4.6 çıktı doktor çatlama olmamış dedi ama ben ovulasyon testi yapmıştım ve o günü bulmuştum. madem yumurtlama olmadı neden testim kıpkırmızı çıktı var mı bu durumu yaşayan

Yumurtlama olmuştur cnm ama sağlıklı olmadıgı için dr o şekilde ifade etmiştir.Çünkü yumurta kalitesiz olunca 10 un altında oluyor değer bu arada testi kaçıncı gün verdin

daha sonra bir daha yapmadım ki. kontrol çizgisinden bile koyuydu. 28 nisanda testi yaptım 1 mayısta progesteron testi verdim canım
Ama çatlama oldugunda çizgi silikleşiyorbelkide silikleşmedi seninki bi iki gün daha yapman gerekiyordu ben hep öylw yapıyorum bnmde yarın 21. Gün bende yarın yaptırmayı düşünüyorum bakalım

Ama çatlama oldugunda çizgi silikleşiyorbelkide silikleşmedi seninki bi iki gün daha yapman gerekiyordu ben hep öylw yapıyorum bnmde yarın 21. Gün bende yarın yaptırmayı düşünüyorum bakalım
daha yeni bebek yapmaya karar verdim ilk ayım olduğu için tam bilmiyordum:) gelecek ay daha kontrollü giderim:) progesteron mu yaptıracaksın sen de?

daha yeni bebek yapmaya karar verdim ilk ayım olduğu için tam bilmiyordum:) gelecek ay daha kontrollü giderim:) progesteron mu yaptıracaksın sen de?
Evt cnm ben ovülasyon testiyle ilk ayımda kalmıştım ama kalp atısı olmadıgı için kürtaj oldum malesef bu ay tekrar denedim ovülasyonla bakalım bende yumurta kalitesini merak ettiğim için yaptırmak istiyorum

geçmiş olsun canım. İnşallah en hayırlı zamanda hamile kalırız. gelişmelerden haberdar et beni de. yumurta kalitesi için ayrı bir test mi yaptırılıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…