Ovulasyon testi üstüste pozitif cikar mi?

Kızlar benim düzen fena bozuldu bu ara , yumurtlama adet hepsi karıştı tum dengem bozuldu. Bir de kocamın varikosel oldugunu ögrendim gecen hafta . Cok üzüldüm . Ameliyata gerek yok demiş Dr, hareket ortalaması %40 imiş. Sperm sayısı 30 milyon. Bi de kruger yaptıracak. Allahım isteyen herkese nasip etsin . Cok zor beklemek ..

Genelde 30-35 arası bende de pko var. Yediklerime dikkat edersem adetim düzenli oluyor.
pko nun gebeliğe engel olanı var olmayanı var. buna dikkat etmek lazım. eski topikler kaldırılıyor herhalde bulamadım bizim eskiyi (5-6 yıl önceydi :) ) örnekler o kadar cok ki pko lu mukolu gırla kadın. ben hariç hepsi gebe. face den takip ediyoruz birbirimizi. yani çocuklarının hangi gun sevişi ile olduğunu biliyoruz ve bu cok garip bir şey..komik.. yani her pko normal gebiş kalamaz diye bir şey yok. 2-3 ay doğum kont. hapı kullanıp 4. ay aşılama yaptırıp gebiş kalan da var.

kardeş ben 8 yıl bekledim ha bugun ha bugun diye 2 sene önc tüpcük denedik. eşimin spermenlerinin dölleme yeteneği yok dna hasarı cok fazla. sıksan zorlasan itip kaksan da adamın cocugu olmuyor. artık 10. yılımız daha da çocuk beklemiyorum.istemiyoprum da
sadece varikosel veya pko olduğuna şükret.çünkü bunlarda gebe kalınma oranı % 60-100 arası.
bizim durumuzda %10-20 düşün...
o da tüp bebek ile normal gebelik şansımız %0

Son düzenleme:
sen gene de bana döngünü yaz. %40 cok da kötü bir rakam değil. döllenme için 1 sperm yeterli. yeterki şekil bozukluğu olmasın.

Kruger testinde belli olacak galiba sekil bozukluğu vs. İnsallah yoktur. Allahım bebegi olmayanlara da sabır dayanma gücü versin . Cok cok zor olmalı. Biz 9 aydır deniyoruz ben artık hamile görünce bile ağlar hale geldim.

Döngüm 25 gun ama Dr gec yumurtladigimi soyledi adete yakın yanı.
neyyy!! 25 gün de bir mi adet oluyorsun!!
yani : adetin 1 gününden sayıp. diğer ay olduğun adetin ilk günü ile arası 25 gün mü ?
ve gec catlatıon öylemi ?

durumu kabul edince ve laylara gerçekçi bakınca cok da zor değil. eskiden çocuk isterdim de hiç ağlamaklı filan olmadım.
tüp bebek sonucunu alıncada üzülmemiştim. beklenen bir sonuçtu.

Cok mu anormal ya niye oyle sasırdın
hhee ben seni pkolu sandım yaa.. ondan şaşırdım.
bir sürü şeye bakıyorum aynı anda.. köpeğe indim kedi kovaladım, çöpü attım..
25 gun olur olur da gec çatlatıyorsan 25 gene olmaz.
çatmadan sonra böldüğün yarısı kadar vakit geçer.
25 /2 = 12,5 gec çatlattın dielim 14-15 olursa adetininde 25. gününü tamamlaması imkansızlaşır.
cunku 2 ye bölmenin sebebi ilk yarının oluşumu söyle : regl bitişi ve yeni yumurta oluşumu ilk yarıda
ikinci yarıda da döllenme veya dölenmedi ise atılma süreci yani regl gelir.
döngüde bu değişmez.
16.gün çatlatıp 25. günde regl olursan 9 günde kalır bu da normal değil.

19 gun temiz 6 gun regl. Bi kere Dr 16. Gun yumurta var Dedi. Ordan biliyorum gec geldiğini.
3 aylık yumurta takibi yaptırman daha iyi olur. ama
eger 25 günlük ise ve bundan eminsen
25/2 = 12,5 yani 10-12-14-16-18 günler ( 18 ben ekledim fazladan ) ilişki.

Cnm iki çizgideaynı koyulukta olduğu gün ertesi gün sonraki gün ilişki olsun adet gününe kadar silik pozitif çıkabilir normal birde benim eşimdede varikosel vardı ameliyat oldu korkma engel değil şunuda söyleyim mesela ben hamile kaldığımda adetin başladığı günden itibaren sayarsam 8 gün yumurtladım belli olmaz yani adetin biter bitmez yumurtlamış olabilirsin benim gibi hatta şuan ultrasondada bebeğim 10 gün ileri gidiyor çünki erken yumurtladım birde bu testleri kullanırken hergün aynı saatte ve en az 2 saat sıvı almadan yapmaya özen göster inşallah bebişin gelir en yakın zamanda beklemek çok zor

Evet Canim gec yumurtlama oluyor normal Dedi Dr olabilir Dedi yanı. Ama bu sefer adet biter bitmez

Merhaba bir sorum olacak adetimizden kac gün once ovulasyon testi gebelik varsa pozitif verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…