Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

OKYANUS302 OKYANUS302 mrb canım, ben diğer başlıkta yazıyodum arkadaşlar sağolsunlar çok yardımcı oluyorlar bir de sana sorayım istedim :) dün ki ve bugün ki testlerim aşağıda, dün ve bugün ilişki oldu yarına gerek var mı sence ?

Eklentiler

• IMG_2485.JPG
    IMG_2485.JPG
    46,8 KB · Görüntüleme: 184
  • IMG_2507.JPG
    IMG_2507.JPG
    39,6 KB · Görüntüleme: 156
  • IMG_2512.JPG
    IMG_2512.JPG
    53,9 KB · Görüntüleme: 171
4 şubat pik yapmış canım 4 5 6 şubat günlerin önemli günlerin yarını da degerlendir canım sonra beklemeye çekil
OKYANUS302 OKYANUS302 mrb canım, ben diğer başlıkta yazıyodum arkadaşlar sağolsunlar çok yardımcı oluyorlar bir de sana sorayım istedim :) dün ki ve bugün ki testlerim aşağıda, dün ve bugün ilişki oldu yarına gerek var mı sence ?

Soğan kürünü tam olarak nasıl yaptın canım bende bu ay ara verdim bebişe soğan suyu içiyim diyorum

Ara verme canım soğan suyu içerken ilişkiye devam.. Dışı kahverengi içi beyaz soğan kullanılacak sabah akşam taze hazırlanacak ac ılık içilecek. İki su bardağı su kaynat soğanın kabuklarını soyup dörde bölüp suya at kapağı kapalı bes dk kaynat süz ılık iç canım. Adetin 7. Günü başlanır 21.gunu bırakılır toplam 15 gün uygulanır

canım hic ara verme korunma rahmin anca alıştı belki de bu arada esin de de sende de birşey yok inşallah kendinde bi sorun var gibi düşünme duanı et ilişki ne de devam et soğan suyu ben de içmişti m kimyasal gebelikten sonra yemeklik soğanı 4 e bölüp 2 su bardağı suda 5 dk kaynatıp kapatıyorsun soğanlar yumuşuyor zaten onları çıkarıp suyunu iciyorsun ayni antibiyotik gibi sapsarı suyu çıkıyor rahim de kist miyom iltihap ne varsa söküp atıyormuş adetten sonra 15 gün iciceksin fazlasi da rahmi inceliyormuş 15 den fazla yapmayın diyorlar
Peki hangi gun basladın sen canım adetten 15 gun sonra mı

Ara verme canım soğan suyu içerken ilişkiye devam.. Dışı kahverengi içi beyaz soğan kullanılacak sabah akşam taze hazırlanacak ac ılık içilecek. İki su bardağı su kaynat soğanın kabuklarını soyup dörde bölüp suya at kapağı kapalı bes dk kaynat süz ılık iç canım. Adetin 7. Günü başlanır 21.gunu bırakılır toplam 15 gün uygulanır
Çok saol canım bu ay başlıyorum. Ameliyat olcam ya narkozun bebeği etkiler diye düşündüm

Peki hangi gun basladın sen canım adetten 15 gun sonra mı
adetim 6 gün sürerdi benim 6inci günü akşamı yikanirdim 7 inci günü içmeye başlamıştım soğan suyu canım 21 günü ne kadar içiyordum 15 gün iciceksin canım adetin biter bitmez başla yapıp içmeye canım

Ben bu aydan da umut kesmeye basladm adet agrilarim simdiden basladi sanki her an adet olcakmis gbi dolaniyorum ortalarda :KK43:

Canm bugun ovulasyon testi yaptim dayanamayip zaten adet agrilarm basladi bende bsey yok buyuk ihtimal:KK61::KK43:
adetim 6 gün sürerdi benim 6inci günü akşamı yikanirdim 7 inci günü içmeye başlamıştım soğan suyu canım 21 günü ne kadar içiyordum 15 gün iciceksin canım adetin biter bitmez başla yapıp içmeye canım

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    19,1 KB · Görüntüleme: 108
Sen bide gebelik testi yap bakalım silik te olsa birşey görecek misin kızarmış gibi biraz umudunu kesme

Sen bide gebelik testi yap bakalım silik te olsa birşey görecek misin kızarmış gibi biraz umudunu kesme
Asil moralimi bozan ovulasyon testi degil ama dun sabah baslayan geceden beri iyice artan sanki adet olyyrm hissi veren bel ve kasik agrilarim bu kdar erken neden basladi bu agrilar bilemyrm yarinda bekleyip bir gun sabah gebelikte yaparim

Asil moralimi bozan ovulasyon testi degil ama dun sabah baslayan geceden beri iyice artan sanki adet olyyrm hissi veren bel ve kasik agrilarim bu kdar erken neden basladi bu agrilar bilemyrm yarinda bekleyip bir gun sabah gebelikte yaparim
4 gün sonra gebelik testi yap canım ben hissediyorum göreceksin

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldm. Ben de 2 aydır deneme yapıyorum olmadı. Cuma adetim bitti 28 30 günde adet oluyorum genelde. Bugün teste başladm silik çizgi çıktı. Benim kafam çok karıştı hangi çizgi hangisinden koyu olunca ilişki oluyo yada ikisi de aynı olunca mı bana ayrıntılı açıklayacak var mı acabaaa ☺️☺️ Testimi de atıyırum

Eklentiler

• IMG_0975.JPG
    IMG_0975.JPG
    16,4 KB · Görüntüleme: 89
ağrı olması normal canım gebelik belirtisi de adet olacakmış hissi ayni canım ayni adet olacak gibi oluyo ama olmuyorsun

C
Kızlar merhaba aranıza yeni katıldm. Ben de 2 aydır deneme yapıyorum olmadı. Cuma adetim bitti 28 30 günde adet oluyorum genelde. Bugün teste başladm silik çizgi çıktı. Benim kafam çok karıştı hangi çizgi hangisinden koyu olunca ilişki oluyo yada ikisi de aynı olunca mı bana ayrıntılı açıklayacak var mı acabaaa ☺️☺️ Testimi de atıyırum
Tatlim silik cikmasi normal taki 14.gune kdar senin silik cikabilir 14 15 ve 16.gunlerinde muhtemelen cift cizgiyi gorebilirsin goremezsende yapmaya devam et bazen gec yumurtlamada oluyo ikiside ayni koyuluktaysa yada idrar damlattgn yere yakin t cizgisi daha koyuysa yumurtan catlamaya hazir demektir o zamanlari guzel degerlendirmelisin :)

X