Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

canım hic canını sıkma olur ınşallah sitres yapma ne ameliyati olacaksın Allah acil şifalar versin
Burun canım kemik var onu aldırcam. Çok saol. Bende üzüldüm de eşim daha çok üzüldü suan duygusal müzik felan dinliyo suskunlaştı. Diğer aylar ona yansıtmıcam sabırsızlığımı ovulasyon testi felan aldım ya baya ümitlenmişti. Nasip sonra demekki diyo ama hüzünlü hatta ameliyattan sonra da ona ilaç içiyorum yaza doğru düşünelim bebek dicem ama içmicem çok duygusal o kıyamıyorum

Canm demek ki nasip olmamis uzuldm ama hayrlisi olsun insallah gecms olsun ameliyatin icin onemli bsey degildir insallah
Bende üzüldüm canım çok önemli bir ameliyat değil burnumda kemik eğriliği var o düzelcek doktor kolay dedi ama tam bilmiyorum açılcası. Eşim çok üzüldü benimde duygusallaştı. 2 ay mola artık bana tatlı telaşa ara veriyorum

erkeklerde çok duygusal ona söyleme bugün ovulasyon günüm hadi diye kendin yap çaktırmadan yaklaş canım Allah en kısa zamanda nasip etsin size çok iyi anlıyorum ben de bunalıma girdim 2inci ay esim yanımdaydı sinirimden ağladım adet olunca sonrada oldu zaten çok da takmamak gerek aslında ama insan üzülüyo inşallah çok mutlu olursunuz olur da ben de eşimden biliyorum omzunda ağlamıştım oda olur daha üzülme demişti gözleri dolu dolu oldu çok şükür ayni mutluluğu yaşaman dileğimle

Amin canım demekki zamanı varmış dedik bizde. 2. Ayımız bizimde normalde 1 sene istemiyodum bebek sonra istedik 2 aydır olmayınca da psikolojimiz bozuldu. Aynen eşime söylecem bakalım zaten 2 aydır sadece cocuk için yaklaşır olduk birbirimize yorulduk bunaldık bu sefer bide öyle denicem sende bol bol dua et bize hamilelerin daha kolay kabul olur derler

En kısa zaman da nasip etsin rabbim size canım benim
dualarimdasin

Çok saol canım Allah sana da bebişi sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cinsiyeti belli olunca yaz yine bize şimdi o telaşın başlıcak senin
amin canım benim çok teşekkür ederim hayırlısı olsun ilk bebiş fark etmez kız erkek hayırlısı olsun eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah :)

Kafama takildi canim test mi bozuk fln dye cok sagol tsekkr ederm rabbim seninde gonlune gore versin ins bu ay guzel sonuclar alrz

Arkadaslar hep buraları okurdum şimdi belki benmde sizlere yardımım dokunur.bende ovulasyon testleri ile hamile kaldım ama asıl söleyecegim şey burda bikaç kişiden okumuştum ovulasyon testi ile hamile kaldıklarını öğrenmişler bnmde günüm geçmişti ve evde gebelik testi yoktu denemek amaçlı bnde iki tane ovulasyon testi yaptm ve ikisindede ikinci çizgi çok koyu çıktı bu şekilde öğrenip çok şaşırmıştım.Ayrıca yumurtanızın çatlama gününü yakalamanız demek testin iki çiZgisininde en az aynı koyulukta çıkması demektir çizgiyi gördüğünüzde birlikte olun ama doktorlar gün aşırı öneriyor çünkü spermler 48saat aktif kalabiliyor..Hepiniz inşallah istediğiniz bebeciklere kavusursunuz

Ovulasyon testim cuma pozitif di. Sonra silikleşmeye başladı bugün yine pozitif kafam karıştı. Fikri olan var mı kızlar

Canm bak buda benm kasim ayindaki hamilelik testim cekmisim kalmis oyle telefonda gecen gordum esime gosterdim ben bosa umitlenmemistm diye cizgi yok ki diyo hala insalah bu ay olur da bende cok mutlu olurum

Eklentiler

• image.jpeg
    36,7 KB · Görüntüleme: 155
Kizlar sizce ovulasyon testim bugun pozitif olmus mu? Iliski durumu nasil olmali?

Kizlar sizce ovulasyon testim bugun pozitif olmus mu? Iliski durumu nasil olmali?

Eki Görüntüle 1947554 Eki Görüntüle 1947555
Pozitif canım.
Bu arada kızlar ben ovülasyon testiyle hamile kaldım. Hatta gebeliğimi bile ovülasyon testiyle öğrendim. Şimdi çok şükür oğluşum 17 aylık oldu. Aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz resmen ovü testinde hamilelik tekniklerinde Master yaptım araştırmalarım ve Allah'ın da yardımıyla 3. ayın sonunda hamile kalmıştım. Darısı başınıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…