Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Kızlar birde ctsi günü sınava gircem bana dua eder misiniz eşimin de benim de işim yok zor durumdayız bu işe çok ihtiyacımız var :KK43:

Camim bsey sorucam ovulasyon testini yaptgnda ilk olrak idrar bolmesi tarafindaki cizgi belirmeye basliyo koyulasiyo sonra diger cizgi silik kaliyo 2 gundur boyle bn anlamadm seninde boyle oldu mi hic bi arkadasta once hangi cizgi belirirse o referans cizgisidir 2 czgyi degerlendrcn yeri farketmz fln dedi oyle mi grcektn bu ay ilk denememdi tam da bilmyrm bu testi
Evet öyle oluyor biri c kontrol yani diğeri t test yani sonuç

Camim bsey sorucam ovulasyon testini yaptgnda ilk olrak idrar bolmesi tarafindaki cizgi belirmeye basliyo koyulasiyo sonra diger cizgi silik kaliyo 2 gundur boyle bn anlamadm seninde boyle oldu mi hic bi arkadasta once hangi cizgi belirirse o referans cizgisidir 2 czgyi degerlendrcn yeri farketmz fln dedi oyle mi grcektn bu ay ilk denememdi tam da bilmyrm bu testi
O zaman adetim 5 gün geçmiş
O zaman adetim 5 gün geçmiş
canm gebelik testi yaptin mi hic

İlk koyulaşan yer kontrol kısmı testin doğru çalıştığını gösteriyo ikincisi test kısmı sen niye buna taktın ki bu kadar ben de onu anlamadim sonuç da 2 sinin de koyu olduğunu gördün değerlendirdin sonradan test kısmı silik çıkar çünkü kadınlarda hep lh hormonu az da olsa var canım takma bu kadar adete 3 gün kala bi daha yap kızarırsa yine 2 si de hamilelik var demek sonra idrarda hcg yaparsın inşallah olmuştur hakkında hayırlısı

Yine karavana :mad: bana 2 ay izin artık gidiyim ameliyatımı oluyum umutlanmasamda üzüldüm ne yalam söyleyim hayırlısı böyleymiş demekki
canım hic canını sıkma olur ınşallah sitres yapma ne ameliyati olacaksın Allah acil şifalar versin

X