Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Bende pco var canım adetlerim çok düzensiz bu ay klomen kullandım doktor baya ümitsiz konuştu birdaha da kontrole gitmedim belki 2 yumurta oluşmuştur inşallah hayırlı haberleri alırız
Canm hakkinda hayrlisi olsun insallah olur bence sen degerlendir gerisini Allaha birak insallah nasip eder isteyen herkese

Canım 3 ay benim ama insan ilk istediği günden itibaren umuyo işte
Aynen canm buda benm 2.ayim arada bi ay daha var ama onda sadce 8 gun esimle birlikteydik ve yumurtlama kacmisti insan ilk basta hemen olcak saniyo olmayinca uzuluyo hamilelik testin varsa bugun olmazsan yarin tekrar yap

Aynen canm buda benm 2.ayim arada bi ay daha var ama onda sadce 8 gun esimle birlikteydik ve yumurtlama kacmisti insan ilk basta hemen olcak saniyo olmayinca uzuluyo hamilelik testin varsa bugun olmazsan yarin tekrar yap
Dün azcıkta olsa silik çıksaydı yapardım ama olsaydı dün çıkardı diye düşünüyorum. Tekrar yapmıcam artık adetim gelmezse pazartesi kan veririm sürekli wc ye gidiyorum geldi mi diye bakalım

Dün azcıkta olsa silik çıksaydı yapardım ama olsaydı dün çıkardı diye düşünüyorum. Tekrar yapmıcam artık adetim gelmezse pazartesi kan veririm sürekli wc ye gidiyorum geldi mi diye bakalım
Haklisin yinede gelismelerden haberdar et bizi..bnm bugun 12.gunum ve boyle cikti normal mi sence

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    24,3 KB · Görüntüleme: 212
Bence normal canım hesaplamalara göre benim 14 üydü ben 20 sinde çift çizgi gördüm

Bence normal canım hesaplamalara göre benim 14 üydü ben 20 sinde çift çizgi gördüm[/QUOTE
Bence normal canım hesaplamalara göre benim 14 üydü ben 20 sinde çift çizgi gördüm
O zaman telas etmeden bekleyim ben insallah cift cizgiyi gorurum esimde dalga geciyo bunda cift cizgiye yaklasamadk bile diye:110:

Bizded dalga konusu oldu artık canım ama eğleniyoruz biz bununla. Mesela sperm kaliteli olması için eşinin yorulmamış olması gerekiyomuş ya yürürken felan yorulma diye kucağıma almaya çalışıyorum. Aşeriyorum eşim dediklerimi yapıyo felan sonra adet oluyorum eşim dalga geçiyo felan boşver sorun yapma sabırşa bekle yinede gün aşıro deneyin bence :21:

Ayy
Bizded dalga konusu oldu artık canım ama eğleniyoruz biz bununla. Mesela sperm kaliteli olması için eşinin yorulmamış olması gerekiyomuş ya yürürken felan yorulma diye kucağıma almaya çalışıyorum. Aşeriyorum eşim dediklerimi yapıyo felan sonra adet oluyorum eşim dalga geçiyo felan boşver sorun yapma sabırşa bekle yinede gün aşıro deneyin bence :21:
Ayy ayy :) insallah olur da bunlara deger :) bnde smdi dusnuyrm ne zaman olsun ne zaman olsun diye :kızgın:

Şimdi yumurta buna göre ne zman çatlıyor arkadaşlar 30 gün regli sürem bu 12. Gün degerlendirmeli miyim. ( 11 ayum inşallah bu ay olır)

Eklentiler

• IMG_7935.JPG
    IMG_7935.JPG
    41,6 KB · Görüntüleme: 250
X