Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

kızlat benim adet döngüm 26 gün olduğu için bat 27 ocak. Ama ayın 1 inde oldum adet. Ne zaman çıkar testlerde

Peki yumurtalamadan sonraki kacıncı gündü silik çıkan gün kac günde bir adet oluyodun
29 uncu gün adet oluyodum yumurtlama testinde pazartesi pozitif gördüm 13 gündü o gün oldu büyük ihtimal 10 gün sonra testte çıktı 23 yada 24 gün oluyo 5 gün erken öğrendim çünkü

Günaydın kızlar bende ovu testi yapıyorum bugün o en koyu çizgiyi gördüm çalışmalara başlayacağım nasipse Allah isteyen herkese nasip etsin

Eklentiler

• IMG_1690.JPG
    IMG_1690.JPG
    24,2 KB · Görüntüleme: 248
Günaydın kızlar bende ovu testi yapıyorum bugün o en koyu çizgiyi gördüm çalışmalara başlayacağım nasipse Allah isteyen herkese nasip etsin
Kesinlikle degerlendirmelisin belirgin bi sekilde pozitif cikmis kacirma insallah hepimizin olur :) bnde daha bu kadar koyu yakalayamdm

Kesinlikle degerlendirmelisin belirgin bi sekilde pozitif cikmis kacirma insallah hepimizin olur :) bnde daha bu kadar koyu yakalayamdm
Bende pco var canım adetlerim çok düzensiz bu ay klomen kullandım doktor baya ümitsiz konuştu birdaha da kontrole gitmedim belki 2 yumurta oluşmuştur inşallah hayırlı haberleri alırız

X