Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Kizlar ovuslasyon testini sabah ilk idrarla mi yapiyosunuz yoksa gun icinde mi yapysnz herkes farkli bsey soyluyo bnde yarn testi yapmaya basliyacm kararsz kaldm siz nasl yapysnz

Kizlar ovuslasyon testini sabah ilk idrarla mi yapiyosunuz yoksa gun icinde mi yapysnz herkes farkli bsey soyluyo bnde yarn testi yapmaya basliyacm kararsz kaldm siz nasl yapysnz
Benim bildiğim ve testte yazan ilk idrarla yapmayın yazıyo sabah 10 aksam 8 arası yapacalsın ve testi yapmadan 4 saat önce sıvı tüketimini azaltacakmışsın bence ilk idrarla yapma. Sabah git wc ye sonra kahvaltını yap evi toparla işlerini hallet (tabi çay içme ) sonra yap testi ben öyle yapıyorum şahsen

Siz saat kac gibi yapiyorsunuz? Kahvaltida cay icmeden de nasil olacak ben sabah uyanınca da mutlaka su icerim :/

Sabah 7 de WC ye gir sonra hicbirsey içme 11 de yap ovulasyon testini
Ben calisiyorum 6 bucukta uyaniyorum lavaboya gidiyorum ama 1 bardak su mutlaka icerim içim yanar cunku :) Ondan sonra birdaha icmesem sonuc alabilir miyim 11 de yaparak?

Ben calisiyorum 6 bucukta uyaniyorum lavaboya gidiyorum ama 1 bardak su mutlaka icerim içim yanar cunku :) Ondan sonra birdaha icmesem sonuc alabilir miyim 11 de yaparak?
Valla bende birkez yapmıştım tam bilmiyorum arkadaşı etiketleyim.yardimci olur ANGIE79 Cnm ovulasyon testi kullanımı nasıldı?

Tmam bnde oyle yapaym ozaman ins sonuc alirim

1 bardak sudan bişi olmaz, 11:00 de yaparsınız dogru sonuç verir. Eger testiniz koyulasmaya yakın dönemdeyse birde 18:00 gibi tekrarlarsınız duruma göre gece denemenizi yaparsıniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…