Ovulasyon testi acill bakar mısınız?

Kızlar ayrı konu açmak istemedim, 11i kontrol çizgisinden daha koyuydu değerlendirdik, dün aynı koyuluktaydı değerlendirmedik, anladığım kadarıyla ya dün ya bu gün çatlamış, bu gün ilişki olsa olmuyor mu kaçırmış mı oluyorum artık.? Ateşimde bu gün sabah yükselişe geçmiş
Bende bu uygulamayı kullanıyorum iki gün üst üstte değerlendirmişsin sperm vücutta 48 saat gezermiş tekrar girmene gerek yok ama girerseniz tabi daha iyi ateşin kaç çıkıyor

36.81 olmuş saatle bilekten sıcaklık ölçüyor, o zaman bu günde değerlendirsek sıkıntı yok dimi, ilk defa deniyorum

Merhaba arkadaşlar benim bugün 19. Günüm günlerdir geçmeyen kasık agrım vardı dünden beri bu ovulasyon testlerini yaptım. Normalde yumurtlama günüm geçen haftaydı o zaman da aynı belirtileri yasadım. Bu testler yeniden yumurtlama olduğunu mu gösteriyor yardımcı olur musunuz 🙏🏻

Eklentiler

• 1000064618.jpg
    1000064618.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba arkadaşlar benim bugün 19. Günüm günlerdir geçmeyen kasık agrım vardı dünden beri bu ovulasyon testlerini yaptım. Normalde yumurtlama günüm geçen haftaydı o zaman da aynı belirtileri yasadım. Bu testler yeniden yumurtlama olduğunu mu gösteriyor yardımcı olur musunuz 🙏🏻
Bir ayda iki yumurtlama görenler var ama adet gününe az kaldıysa gebelikte olabilir gebeliğide gösteriyormuş ovulasyon testleri

Kızlar dün gece iki saatliğine dışarı çıktık herşey normal bı anda otururken sıvı boşandı bende normaldir dedim eve gidince degisirim neyse eve geldim ne göreyim pembe renkte sıvıyla lekelenme reglim normalde düzenlidir şuan 10 gün var regl olmama kafam karıştı benim gibi olan var mi

Kızlar dün gece iki saatliğine dışarı çıktık herşey normal bı anda otururken sıvı boşandı bende normaldir dedim eve gidince degisirim neyse eve geldim ne göreyim pembe renkte sıvıyla lekelenme reglim normalde düzenlidir şuan 10 gün var regl olmama kafam karıştı benim gibi olan var mi
Yerleşme kanaması olabilir

İnovite yumurtlama testini 3 ay uyguladım. Sonuçları net gösteriyor ama gebelik oluşmadı. Sonra inovite kullanan başka bir arkadaşım gebe kaldı. Ama o da hiç kullanmamış desem yeri. Sadece gebelik testleri kullanmış. Lh testlerini bana verdi. Ama içimden hiç gelmiyor. Gebelik oluşmayınca ben de saldım. Hatta bu ay da gebe kalacağımı düşünmüyorum. 8 ay geçti. Nasip.

Bende öyle düşündüm yinede umitlenmek istemiyorum 6 yıl boyunca negatif gormekten bu hale geldik sen naptın üstte okudum mesajlarını test yaptın mı canım
Yok henüz yapmadım merkeze uzak yerde oturuyorum her zaman çıkmıyorum ayın 20 sinde çıkıcam o zaman test alıcam bugün biraz gögüs ağrısı yaşadım şimdide karın ağrım var kasıklarıma vuran hayırlısı olsun inşallah hamileyizdirr

X