Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Illaki o piki gorecez canım. Piki görene kadar pes etmek yok Allahin izniyle önce pik sonra gebelik olacak

Ne dusunuyorsunuz arkadaşlar?
2 testin de pik degil üstelik catlamis demek icin once piki gormek gerekir canim. Yani kopkoyu bir T cizgisi silik bir C cizgisi.. bunun icin duzenli hergun test yapman gerekir. Elinde test oldugunda diger ay duzenli takip etmeni oneriyorum. Bir de bu ayi bos gecirmemek icin 2 gune bir iliski yapin. Insallah hamile olur diger aya hesaplamaya gerek kalmazsin

AYY EVET HATTA BENDE ŞMDİ MESAJIMI SİLİCEKTİMM VE YAZICAKTIM YANLŞ ANLAŞILMA OLDU DİYE
Yok canim silmene gerek yok olabilir yanlis degerlendirme sadece. Ama testlerin iyice T cizgisinin C cizgisinden daha koyu olmasi lazim pik demek icin. Zaten ayda sadece bir gun pik yakaliyoruzbir gun de catlama onu da yanlis degerlendirmeyelim dikkat edelim kimse kacirmasin

Aselece bugun 5.gun hala bukdr silik olmasi normalmi gebelikten once bukdr silik hic gormemistm sanki

Eklentiler

• image.jpg
    116,8 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar bişey sorcam. Yumurta takibi ile yumurta çat olmadan yapılan ilişkilerden kız bebek ihtimali yüksek diyorlar doğruluk payı var mı acaba

Aselece canım gittikçe siliniyo ben yumurtlmadım heralde

Eklentiler

• DDA7B8B7-91A8-43FB-B604-CF1895DF2963.jpeg
    106,8 KB · Görüntüleme: 51
Bnmde aklima bisey takildihatta bi hadiste gordum hayz doneminden sonra ilk 5gun iliski olup hamile kalirsan erkek olurmus cocuk ama yumurta catlamadan cocuk nasil olcakYada ozmana denk gelenler icinmi acaba kafamda deli sorular

So
Aselece bugun 5.gun hala bukdr silik olmasi normalmi gebelikten once bukdr silik hic gormemistm sanki
SoRun yok canim devam et piki biliyorsun zaten pik olana kadar devam.. silik de olabilir bir gun koyu bir gun silik de olabilir bunlari takma onemli olan o bir gunde piki gormek

Allah ne verirse o benim için. Gönlüm kızdan yana ama hayırlısı olsun. Zaten zor oluyor anacım bide kızını erkeğini gözetlersek yandık :))))
bnm ordaki sorum erkek olurmu degil :) adetten sonraki ilk 5 gün :) yumurta catlamadan nasıl oluyo yoksa tabiki gönlüm erkekden yana ama ne olursa baş tacı

Illaki o piki gorecez canım. Piki görene kadar pes etmek yok Allahin izniyle önce pik sonra gebelik olacak
İnşallh can
Bende bundan bahsetmisim sana ama yanlis anlarsin diye bir onceki mesajimi hatirla canim.. bu arada sormayi unuttum. Kac gunde bir adet oluyorsun?
32 33 günde bir oluyorum ama şöyle bişe var gecen ay tüp bebek yaptırdım ondan kaynaklı olabilirmi

Merhaba adetim 27’de bir dönüyor, 9. Günü başladım yapmaya. Bugün pik yapmış mı sizce? Nasıl değerlendirmeliyim?

Eklentiler

• 581C12FC-0BFC-447E-AE88-8018CFCC4FC4.jpeg
    81,6 KB · Görüntüleme: 47
  • 5C71A4A2-CE6C-4741-A3E3-F6CC464A212F.jpeg
    106,2 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba adetim 27’de bir dönüyor, 9. Günü başladım yapmaya. Bugün pik yapmış mı sizce? Nasıl değerlendirmeliyim?
Esit olmus cizgiler.. bugunu degerlendirin yarin tekrar test yapin bakalim ona gore kac gun degerlendirilecek diye.. muhtemelen yarin T daha koyu olacak diye umuyorum oyle olursa 4 gun degerlendirirsiniz bugun haric.. siliklesirse 3 gun degerlendirirsiniz bugun haric.. ama bugunu degerlendirin mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…