Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Esit olmus cizgiler.. bugunu degerlendirin yarin tekrar test yapin bakalim ona gore kac gun degerlendirilecek diye.. muhtemelen yarin T daha koyu olacak diye umuyorum oyle olursa 4 gun degerlendirirsiniz bugun haric.. siliklesirse 3 gun degerlendirirsiniz bugun haric.. ama bugunu degerlendirin mutlaka
Teşekkür ederim Allah razı olsun

Merhaba 30 günde bir adet oluyorum. Adet bitiminden itibaren her gün yaptım ama çalıştığım için saatleri düzenli olmadı. Artı koyduklarım da değerlendirdiğimiz günler. Ovulasyon testini ilk kez deniyorum. Bir seneyi aşkındır çocuk istiyoruz yaklaşık 7 ay önce kimyasal oldu. Benim testleri de değerlendirebilir misiniz?

Eklentiler

• 5A4586CF-9097-48EE-9489-E02555F2FFFF.jpeg
    5A4586CF-9097-48EE-9489-E02555F2FFFF.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 56
  • image.jpg
    image.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 51
Bu gidişle bu yumurta çatlamayacak mı acaba, bşr yorum yapabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim

Eklentiler

• 11945CAB-408C-441C-93FE-C98A74A4B053.jpeg
    11945CAB-408C-441C-93FE-C98A74A4B053.jpeg
    115 KB · Görüntüleme: 51
  • 17C6903C-0B9F-42F4-AE5E-A0154FBABFA0.jpeg
    17C6903C-0B9F-42F4-AE5E-A0154FBABFA0.jpeg
    140,7 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba 30 günde bir adet oluyorum. Adet bitiminden itibaren her gün yaptım ama çalıştığım için saatleri düzenli olmadı. Artı koyduklarım da değerlendirdiğimiz günler. Ovulasyon testini ilk kez deniyorum. Bir seneyi aşkındır çocuk istiyoruz yaklaşık 7 ay önce kimyasal oldu. Benim testleri de değerlendirebilir misiniz?
14. Gun pik olmus canım.. 14. 15.16.17. Günü degerlendirmen lazim ara verme bu gunlere degrrlendir mutlaka

Stres yaparsan olmaz canim strea yapma.. düzenli yaptiysan testleri pik olana kadar devam et. Gec yumurtluyor olabilirsin
Her gün düzenli yaptım canım ama saatte bazen yarım saatlik oynamalar oldu. Teşekkür ederim stres yapmadan devam testlere o halde☺️ Yarın da doktor kontrolüm var, olmadı bir hormon testi yaptırmasını isteyim doktordan bu zamana kadar hiç yapmadılar çünkü

Kimyasaldan hemen sonra oluyo demislerdi sevinmistm🙈😞

Seninde mi çocuğun yok canım? Ben yaklaşık 9 aydır uğraşıyorum 2 yıllık evliyim, sadece hormon testi yaptırmadım diğer sonuçlara göre durumum normal. Sen ne zamandır uğraşıyorsun?
Benim bi kactane kaybın var canm 5 yıldır deniyoruz benim de herşey normal sadece hormon bozukluğu var

Rabbim tez zamanda doldurur inşallah kucağını canım benim, özür dilerim canını felan sıkmamışımdır inşallah.
Yok kız ne can sıkması saçmalama lütfen herşeyi rabbim bilir o böyle istedi bende bekliyorum bunun için can sıkılır mi hiç eminim daha güzel seyler olacak ama biraz sabır. Sende en kısa zaman da piki gör ve sonra gebelik haberini al ama bu süreçte strese girme yumurtlamani geciktirir

X