Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ahhh ahhh bilmezmıyım daha cok yakın zamanda yasadım bnde bnde senn gbi sevinemem sanırım ama artk kalp duymadan hamileyim demicem

Aselece dün epey koyuydu t cden.. Bugün iki tane yaptım, silik. Ne diyorsun. Dün değerlendirdik. Sence bugün çatladı mı yumurtam. Takip etmeye devam edeyim mi. Çatladı ise de erken oldu yani 10. Gün hiç beklemezdim.

Eklentiler

• IMG_20190513_165911.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20190513_165901.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 33
ahhh ahhh bilmezmıyım daha cok yakın zamanda yasadım bnde bnde senn gbi sevinemem sanırım ama artk kalp duymadan hamileyim demicem
Aynen canım bende o durumdayım şuan nötürüm. Öyle hemen doktorda gitmicem 6 haftalık olsun öyle gidicem ki eğer varsa senin bata kaç var canısı.

bnm adetim biteli 4 gün oldu daha
Düzenli ilişkiye gir övüde piki bekleme silik çizgi çıktığında bir gün arayla ilişki olsun ne zaman çatladıgı bazen belli olmuyor sperm hazır beklesin. Ve piki yakalarsan o günü değerlendir ben birde yarım saat ayaklarımı duvara koyup belime yastık koyarak bekledim. Çatladıgını gördüğün zamanda ilişki olsun ve yine ayaklarını dik. Sonrasında bir gün arayla yada 2gün arayla yine ilişki olsun belki 2. Defa yumurtlayabilirsin bu imkansız bişy değil. Her ihtimali düşünmek lazım ben bu ay böyle geçirdim ve belirtilerim adetime 5 gün kala başladı göğüs ağrımı saymazsak.

Bu ay olmadı mı canım bat ne senin. Benimki 30 mayıs. Kız dün attığım ovü fotosu ile Bugünkü ler arasında fark var da o yüzden sordum. Kırmızı iken pembe oluyor

14. Gun degerlendirdin mi canim? Degerlendirdiysen bugünü de degerlendir. Senin gecen ay daha koyu pik oldugunu hatirliyorum o yuzden 14. Gun koyulgu az geldi. Ama testin gidisine gore 14 pik digerlerine gore.

Evet canım geçen ay biraz daha koyuydu bu ay 13.günüm de epey koyuydu yani iki gün pik gibiydi o günü de pik diye değerlendirmiştik

Yani 13 14 15 değerlendirildi bugünde şart mı

Eklediğim foto da 13.güne ait pik sanmıştım

Eklentiler

• 20190510_134354.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 42
Catlamis canim bugunle birlikte 3 gun daha degerlendireceksiniz.. benim de her ay ortasinda catlardi bazen de adet bitimi pik olurdu.. bu yuzden kimse kacirmasin diye adet bitimi baslayin diyorum canim degerlendir 3 gun daha gerisi Allahin takdiri..

Aselece bugunde yaptim ovu yu degerlendirebilir misin acaba

Eklentiler

• IMG-20190513-WA0002.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…