Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrik ederim ins guzel sonclar alirsinbende kimyasaldan sonra bugun adetin bitimi 2gun
Teşekkür ederim inş canım Dualarınıza ihtiyacım var sadece Allah tez zamanda sana da nasip etsin canım kimyasaldan sonra hemen hamile kalanlarda varmış. Geçen ay bende sanırım kimyasal geçirdim. Bakalım bu ne çıkacak.

Agnucaston bana da cok iyi geldi bn dr kontrolunde icmedim ama duzene soktu beni ovulasyon a basladim dun bugunde yptm kismet bklm
Testlerin nasil çıktı cnm benim dune kadar hep koyuydu hafif kanamam vardı bugün biraz fazla yeni siliklesti

Valla bn zararsiz oldugu icin sureklu kullanmayi dusunuyodum ama kimyasaldan sonra hemen adet oldum bu arada testte sifiri da gordum kan vermistm cuma artk onumuze bakiyoruz yeni ay yeni umut

Valla bn zararsiz oldugu icin sureklu kullanmayi dusunuyodum ama kimyasaldan sonra hemen adet oldum bu arada testte sifiri da gordum kan vermistm cuma artk onumuze bakiyoruz yeni ay yeni umut
Bence tekrar başla cnm sonuçlar sıfırlanmış adetinde bitti belliki ise yarıyor hiç riske atma

Anladim canim. Doktor kontrolunde kullaniyorsun degil mi canım. O ilac düzene girdirir doktorun dedigi sure kadar kullan bakalim.. zamaninda adet olmana bende sevindim once saglik. Diger ay ovulasyona yine devam et adet bitiminden itibaren
Canım sen bana geçen ay demiştin ya testine su dök gerçekse kalır eğer yalancı pozitifse kaybolur diye. Sence denesem mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…