Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çoğu kişi keşke bu sekilde rahat olsa.. parmağımı basarim duzenli takip duzenli iliski ve bu moral ile sevinc ile degerlendirdigin ay hamile kalirsin canim.. ki dilerim dualarin umutlarin gerceklessin

Çoğu kişi keşke bu sekilde rahat olsa.. parmağımı basarim duzenli takip duzenli iliski ve bu moral ile sevinc ile degerlendirdigin ay hamile kalirsin canim.. ki dilerim dualarin umutlarin gerceklessin
İnşallah canım, Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah... Hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımız olsun inşallah.

Merhabalar, bende 1 seneyi aşkın süredir hamile kalmaya çalışıyorum tüm tetkikler yapıldı hsg’ye kadar bir sorun yok fakat olmuyor bir şekilde, nasip.. iki ay klomen tedavisi de gördüm yine olmadı. Bu ay dr gitmeyi de bıraktım ovulasyom testi sipariş ettim döngülerim 27’de bir yarın 9. gün test yapmaya başlayacağım. Fakat malum ramazan, testi saat kaç gibi yapmalıyım bilginiz var mı kızlar? Teşekkürler.

Merhaba 12 ile 17 arasinda bir saat seçin her gun ayni saatlerde yapmaya ozen gösterin 2 saat oncesi sıvı alimini bırakın testleri atmayin biriksin ustune tarih saat yazin mesala 9. 10. Gun gibi karsilastirma kolay olsun.

Merhaba 12 ile 17 arasinda bir saat seçin her gun ayni saatlerde yapmaya ozen gösterin 2 saat oncesi sıvı alimini bırakın testleri atmayin biriksin ustune tarih saat yazin mesala 9. 10. Gun gibi karsilastirma kolay olsun.
Yok oruçlu olacağım için zaten en son sahurda sıvı almış olacağım yine de 12-17 arasında mı yapmalıyım onu sormak istedim. :)

Yok oruçlu olacağım için zaten en son sahurda sıvı almış olacağım yine de 12-17 arasında mı yapmalıyım onu sormak istedim. :)
Aynen canim yumurtlamayi daha kolay yakalayabilmek icin ben bu saatleri hep oneriyorum. Zsten oruclu olacağın icin dsha rahat olur iftardan sonrasi olmaz cunku sivi herseyi aliyorsun zaten.

boyle yapiyordum yalnis mi o zaman. Bugun den itibaren dediginiz gibi yapsam olur mu. Birde gunde bir test mi yapicam. Bugun 11. Gundeyim adetim 28 gün sürüyor.

Hoşgeldin :) benim de bugün 9. Günüm. Birlikte bekleriz ve inşallah şubat annesi oluruz :))

Canım sence çatlamış mı ? Aselece
Sol kasığımda batma var bu çatladığına mı işaret acaba

Tarih olmayan dünkü

Eklentiler

• 20190511_104128.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 37
  • 20190510_133225.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 49
Benim testi yorumlarmısın canım dün hayalet bi çizgiydi attım bugün bu şekil cıktı 18.günüm

Eklentiler

• A335634E-D2F2-45BB-9D43-504C12A8BD25.jpeg
    23,8 KB · Görüntüleme: 45
Benim testi yorumlarmısın canım dün hayalet bi çizgiydi attım bugün bu şekil cıktı 18.günüm
Bugunu degerlendir canim yarin da test yap bir bakalim olur mu bir de testleri toplu resim atarsan daha iyi karsilastirma yapariz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…