Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Durumu biliyorum kuzum sorun degil bana gore. Ama degerlendirmede farklilik oluyor diye soyledim. Neyse dedigim gibi bugünü degerlendirin yarin teste göre bakalim olur mu

Aselece canım sence çatlamış mı yumurta biraz önce yaptım testi. İlk pik gördüğümün üzerinden 37 saat geçti bana çizgiler eşit gibi geldi ama çatlamış mı merak ediyorum

Eklentiler

• 8E6D6B1A-FABA-4C51-A12D-5B3FCC864FB8.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 42
Ne demek canim zaten faydali olabilmek icin burdayim. Insallah guzel olacak hersey
Çok sağol canm bu arada ne olur beni yanlış anlama yaptığım testleri satın aldığım hanfendiye sordum strep testleri ondan almıştım soran olursa seninişine yarar diye yazıyorum strep testler çok hassas olduğu için 9 gün pik mis 10 günde kalemde pik olmuş testlerin hassasiyetiyle alakalı dedi

Aselece canım sence çatlamış mı yumurta biraz önce yaptım testi. İlk pik gördüğümün üzerinden 37 saat geçti bana çizgiler eşit gibi geldi ama çatlamış mı merak ediyorum
Toplu testi neden istiyorum biliyor musun canim aradaki farka bakabilmek icin.. lutfen toplu test atar misin

Tamam canim

Toplu testi neden istiyorum biliyor musun canim aradaki farka bakabilmek icin.. lutfen toplu test atar misin
Canım yumurtlama olunda attım hepsini çöpe yaa ama çatlamış sanırım yine test yaptım T çizgisi silikleşmiş. Şimdide üzülüyorum silikleştiğine göre yine döllenme olmamış diye

Eklentiler

• 88F167A8-A380-4420-86E5-66E6CF0FE12D.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 35
Canım yumurtlama olunda attım hepsini çöpe yaa ama çatlamış sanırım yine test yaptım T çizgisi silikleşmiş. Şimdide üzülüyorum silikleştiğine göre yine döllenme olmamış diye
Canim t cizgisi siliklestigi zaman catlamis demektir yumurtan asil dollenme catlayinca yapacagin iliskiden sonra olacak t cizgisine gore döllenme var yok diyemeyiz ayy güldürdün beni kiz dur bir dakika sakin bak senin pik hangi gündü mesela dün 2 siydi diyelim. Senin bugun 3 u siliklesti t yani yumurta catladi sperm icin hazir durumda. Bu yuzden vucutta bol sperm barindirmak icin sansimizi artirmak icin 2 3 4 5 mayis ara vermeden hergün birliktelik yapiyorsun. Sonra bundan en az 12 gün sonra dollenme var mi yok mu diye gebelik testiyle kontrol ediyoruz hamilemisin diye yani dollenmeye bakmak icin daha cok var 2 hafta

Kuzum napıyım yaaa valla daha aklımı bu yolda bırakıcam heralde dün değerlendirdik akşam testimde azalmıştı göndermiştim sana da inşallah döllenmiştir ya daha cok varmış diyorlar ya hamilelerde lh hep pik oluyormus ondan üzüldüm bende

Cnm o adete yakın veya 2 hafta sonra pik olursa

Hmm oh içim rahatladı kuzum inşallah pik olur ozaman da yaaa benim gecem gündüzüm bu oldu. Eşim Aselece ye test atacağım zaman doktoruna attın mı diyor iyice sardık rabbim inşallah nasip etsin
Valla ne yalan söylim benimde gecem gündüzüm bu testler oldu ama sen biraz sakin ol bu bi süreç bekleyeceksin art

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…