Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir gün öncesi sana soylemistim esit duruyor ama tam pik degil gibi diye. Bu testlerden de kaynakli olabilir. Bugun t bir gun öncesine gore siliklesmis. Dün pik bugun catlama olmus sende canim testlere bakarsan öyle. Normalde pik olanlari sende görüyorsun cok net bir sekilde senin pik silik olmus bir de eve gidince bana toplu resim seklinde atar misin son hallerini.
Tamam canm atarım hiç anlamadım bi garip oldu valla

Bir gün öncesi sana soylemistim esit duruyor ama tam pik degil gibi diye. Bu testlerden de kaynakli olabilir. Bugun t bir gun öncesine gore siliklesmis. Dün pik bugun catlama olmus sende canim testlere bakarsan öyle. Normalde pik olanlari sende görüyorsun cok net bir sekilde senin pik silik olmus bir de eve gidince bana toplu resim seklinde atar misin son hallerini.

Eklentiler

• 20190502_171056.jpg
    20190502_171056.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 37
Aselece Aselece daha iyi bilir canım ben daha ilk kez araştırıyorum ama sanki daha pik olmamış olabilir mi yani akşam 10dan önce tekrar yapsan ya da yarın yumurtlama ihtimalin var mı acaba

Merhaba ben bu ay ovulasyin testine basladim ikisaat onceden sivi alimini birakiyorum ama idrar konusumda farkli seyler okudum hep 4 saat tutmakmi gerekiyor yoksa idrara sıkısik olmamakmi gerekiyor.bugun 13. Gun ve hala cok silik birseyi yanlismi yapiyorum acaba
4 saat neden idrar tutacaksin bunlari kim soyluyor canim. 2 saat oncesinden sivi alimini bırakın her gun 12 ile 16 saatleri arasinda yapin testi yeterli.

Bak cnm bütün testler
Canım valla inan bişey demeye imtina ediyorum ama sanki tam pik olmamış hala en son 11 olan testin C daha koyu çıkmış sıvı alımından mı oluyor bilemiyorum ama ben de yaşamadan canlandıramıyordum aklımda T daha koyu nasıl olur diye ama oluyor oyüzden pik olmamış olabilir diyesim geliyor Aselece Aselece inşallah yönlendirir seni değerlendirin yine de

Bir de adet duzensizligi var miydi kac gunde bir oluyordun??
Evet var canm 31 ila 80 günde değişiyor ama testlede alaka li galiba allah ondan razı olsun Drkdrk Drkdrk fazla testinden göndermişti aynı idrarla bende ki ve onun gönderdiği testi yaptım farklı çıktı bi bakar misin

Bi bakar mısın canm ikisi de aynı idrarla az önce yaptim
Testler cok farkli kuzum yaa keske hep ayni testle yapsaydin yorum yapmakta zorlaniyorum kusura bakma. Soyle yapalim bugunu degerlendir yarınki teste gore de degerlendirip degerlendirmeyecegine karar verelim.

Testler cok farkli kuzum yaa keske hep ayni testle yapsaydin yorum yapmakta zorlaniyorum kusura bakma. Soyle yapalim bugunu degerlendir yarınki teste gore de degerlendirip degerlendirmeyecegine karar verelim.
Ya canm biliyorum testler çok farklı benim testler yeter diye düşündüm yetmedi bu kadar uzun süreceği aklıma gelmedi yeniden sipariş versem günüm kaçacaktı malûm işçi bayramı tatil bu sefer de böyle olsun yarinki test te belli olur

X