Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seni yanlış anlamak değil ben seni bütünle kadar güzel bir şekilde anladım zaten kendi güzel kalbini insanlara yansıtıyorsun. Ben sadece o 2 cümlene yazdım yazımı. Bak işte sende çekmişsin herşeyi çeken bilir. Sen çekmesen belki yardım etmicektin bizlere ve bir başkasına sebebin sebebi vardır derler . Bende o yazını görünce şaşırdım daha yeni beraber bunu konuştuk benim için. Dedim nasıl yani. Bak bende yanlış anlamışım diyelim , sende yanlış anlamışsın ama içimizde de kötülük yok ve sadece bilgilerimizi söylüyoruz. Başkasıda öyle söylüyor
( tabi art niyetler ortamı katırmak isteyen yokmudur tabi vardır. Bu da zaten yaklaşımdan iğneli laflardan anlaşılıyor ) ve bu mesaj olayında jest mimik göstergesi olmadıgından bir noktalama işareti yüzünden bile yanlış anlaşılmalar meydana geliyor. Neyse canımcım demem o ki inş herkes hamile kalır

Eklentiler

• E0566C85-86BF-42AF-9038-D3B18B4B6127.jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 41
  • D0A3B84A-A6FE-4385-93DA-DCFE9E3A0E65.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 51
Aselece canım dayanamadım az önce tekrar yaptım testi sanki eşitlenmiş mi çizgiler ne düşünüyorsun sence bu günü değerlendirmeli miyiz? Bizim sperm sorunumuz da var buyüzden perhizle kaliteli tutmak da lazım tam gününü bulmak oyüzden önemli bizim için ama sence durum ne kuzum ?

Eklentiler

• 8FA49638-3B47-40DD-B91C-06B71C4142DC.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 49
Ilkni sabahmi yaptın cnm

.

Eklentiler

• 15565443429154122643394764566996.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 39
  • 15565443993218004967321343939101.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 57
Valla canm bence pik e cok yakin kesin konusmus olmayayim da yarinki test silikse bugun pik tir
Bugün değerlendirmek mi lazım bende bilemedim valla canım işte Aselece de canım bana düşüncesini söyleyince bi plan yapıcam kuzum işte napıyım
Eklediğin testlerde malesef anlamadığım için yorum yapmaktan kaçınıyorum ama pik görürüz inşallah bizde en yakın zamanda ne zormuş valla gebelikte bu silik çizgilere bile hasretiz bunda yetmiyor işte

Aynen valla gebelikte çıksa keşke bu silik çizgiler daha neeeee ama malesef aynen cnm aselece baksin

Kızlar buraya da bırakayım testlerimi ya, yeterli koyulukta mı yoksa yumurta kalitesiz mi anlamıyorum ben

Eklentiler

• 20190429_131606.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 52
Degerlendir kuzum ama pik degil bilgin olsun yarin yada diger gun pik olursa onu da degerlendireceksin

Degerlendir kuzum ama pik degil bilgin olsun yarin yada diger gun pik olursa onu da degerlendireceksin
Tamam kuzum ozaman bugün de değerlendirelim yarında duruma göre. Sperm sayısı için ara vermek lazım diyorlar ama napalım artık bu ay da böyle olacak rabbim diledi mi olur sende bu gece benim için dua et nolur canım benim özel olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…