Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam kuzum ozaman bugün de değerlendirelim yarında duruma göre. Sperm sayısı için ara vermek lazım diyorlar ama napalım artık bu ay da böyle olacak rabbim diledi mi olur sende bu gece benim için dua et nolur canım benim özel olarak 🙏🏻
Dualarim seninle canim benim Allah bebek isteyen herkesin yüzüne baksin en kisa zamanda nasip etsin. Zor bir süreç ama sabir istiyor. Ikinizin de testi yarin yada diger gun pik olacak. Birde akintiniz varmi yogun kıvamlı yumurta aki gibi yapiskan olacak. Kasiklarda agri batma var mi onu da gozetleyin kendinizde yumurtlama oldugunda mutlaka bir belirti verir.

Kızlar buraya da bırakayım testlerimi ya, yeterli koyulukta mı yoksa yumurta kalitesiz mi 😫 anlamıyorum ben
17. Gun cve t cizgileri eaitlenmis pik olmus ama iki saat oncesinde sivi hic bir sey almadin degil mi?? Adetin kac gunde bir olur? 30 mu 32 mi

2263582
bakin kizlar pik olan 26. Test ne kadar belli goruyor musunuz sizden bekledigim sonuc da bu.. az silik olan t cizgisi iyice koyulasacak

Dualarim seninle canim benim Allah bebek isteyen herkesin yüzüne baksin en kisa zamanda nasip etsin. Zor bir süreç ama sabir istiyor. Ikinizin de testi yarin yada diger gun pik olacak. Birde akintiniz varmi yogun kıvamlı yumurta aki gibi yapiskan olacak. Kasiklarda agri batma var mi onu da gozetleyin kendinizde yumurtlama oldugunda mutlaka bir belirti verir.
Allah razı olsun canım benim inşallah rabbim bize de nasip eder. Valla canım benim 2 gün önce vardı akıntım koyu sarı gibi renkli hatta koku bile vardı düne kadar ara ara kasık batmalarım da oluyordu hissediyordum aslında ama bugün akıntım az batmada yok gibi kuzum bugün sadece böyle öksürürken bile kasığım zorlanıyordu hissettiğim tek sey bu oldu

17. Gun cve t cizgileri eaitlenmis pik olmus ama iki saat oncesinde sivi hic bir sey almadin degil mi?? Adetin kac gunde bir olur? 30 mu 32 mi
30 gün canım.
Yok sıvı alımı olmadı. Daha koyu olması lazım değil mi:KK43:

Aselece help me😁ben dayanamayip bugun bi gebelik testi daha aldim sanki bugünkü az daha koyu geldi gozume bi sizde baksaniza koyuluga gore deger artarmi sizce

Eklentiler

• A6DF38F9-E060-4D64-96F6-C539D77D0048.jpeg
    A6DF38F9-E060-4D64-96F6-C539D77D0048.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 67
Buda dünkü

Eklentiler

• 838D896A-4946-4043-81CF-1400C3345B76.jpeg
    838D896A-4946-4043-81CF-1400C3345B76.jpeg
    66,4 KB · Görüntüleme: 57
Ya kuzum bugun isyerinde arkadasım bn 400du falan demisti gerci senden aseleceden Allah razi olsun hep anlattinz ama insan pipirikli oluyomus konu bu olunca mrk ettim ama koyu dimi sende farkettin

Ya kuzum bugun isyerinde arkadasım bn 400du falan demisti gerci senden aseleceden Allah razi olsun hep anlattinz ama insan pipirikli oluyomus konu bu olunca mrk ettim ama koyu dimi sende farkettin
Köyü canm baya dune göre koyu kendini kimseyle kıyaslama herkezin bünyesi yumurtlamanın döllenme çatlama ne bileyim aklına gelebilecek herşeyi farklı ben ilk öğrendiğimde 21 di mesela 8 haftaya kadarda çok saglikliydi yani senin değerin çok iyi ayrıca çok huzursuz san eğer yarın tekrar test yaptır iki kat artmışsa kesinlik kazanır icin rahatlar tek bir kan testiyle karar verilmez

Aselece help me😁ben dayanamayip bugun bi gebelik testi daha aldim sanki bugünkü az daha koyu geldi gozume bi sizde baksaniza koyuluga gore deger artarmi sizce
Evet canim deger arttigina isaret. Ama kan vermen hepsinden önemli beta hcg 2 katina cikmasi saglikli gebeligin baslangicidir.

X