Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Giyindim gidiyoruz simdi mutlaka haber vericem ve yarin ilk isim sana laboquik göndermek olcak
Yok kuzum sen once güzel haberlerle gelde hiç önemli değil sabırsızlıkla bekliyorum güzel haberini ben eminim var ve sana anne ben geldim diyecek

MErhaba bayanlar bende 1,5 senedir deniyorum ramazandan sonra tüp bebeğe başlayacağım o zaman kadar lh testi deniyorum benim testlere de bakar mısınız sonuncu bugün testi

Eklentiler

• 5D475635-340F-47A6-BE32-E36DACD2FE0E.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 52
MErhaba bayanlar bende 1,5 senedir deniyorum ramazandan sonra tüp bebeğe başlayacağım o zaman kadar lh testi deniyorum benim testlere de bakar mısınız sonuncu bugün testi
8 numarali test pik canim 9 numarali test catlamis yumurtan. 8 9 10 11 birliktelik yapmalisin

Aselece canım yeniden test yaptım gönderdiğim fotoğrafta altta olan yenisi. sanırım sabahkiyle aynı çıktı henüz pik değil gibi sence yarın mı yumurtlarım ne düşünüyorsun yardımcı olur musun ?

Eklentiler

• 86256825-2BFF-4A3F-9E62-7D028D9ABEFB.jpeg
    63,2 KB · Görüntüleme: 58
8 numarali test pik canim 9 numarali test catlamis yumurtan. 8 9 10 11 birliktelik yapmalisin
Canım bakar mısın öğlen yaptığım testten emin olamadım 4 su almadım tekrar test yaptım sonuç bambaşka cikti

Eklentiler

• 20190428_171404.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 42
Teşekkürler birgün sonra çatlama kötümü acaba iki gün pik sonra çatlama daha iyi diyorlar doğrumu
Kim diyor onu yanlış. Yumurta olgunlastiktan en gec 36 saat icinde catlar. Catlamayan yumurta sorunludur. Bugun olgunlasir yarın catlar canim senin yumurtan güzel bak dunu bugunu ve 2 gun daha degerlendirmeniz lazim mutlaka iliskiye girin

Canim adet basindan bugun kacinci günündü cok mesaj gorunce unutuyorum kusura bakma yataktan kalkabilirsem herkesi artik not alacam biraz rahatsizim o yuzden kafa da gitti kusura bakma. Testlerin cok guzel nolur testleri pik olana kadar atmamaya calis. Iki gune kadar pik olacak gibi duruyor. Bakacagiz birlikte

Canım bakar mısın öğlen yaptığım testten emin olamadım 4 su almadım tekrar test yaptım sonuç bambaşka cikti
Hiiic sorun degil kafana takma canim o piki yakalayacagiz mutlaka. Yeter ki dikkatimizi bozmadan hergun duzenli test yapin. Veee sabir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…