Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece Aselece Bugün ki ovulasyon testim böyle canım sence yakın mı akıntım var hatta kokulu yumurtladığımı ben akıntımdan anlarım genellikle ama akıntım geldi hala pik olmadı

Eklentiler

• B6360255-4F6D-4E14-8139-A7BE422029A0.jpeg
    B6360255-4F6D-4E14-8139-A7BE422029A0.jpeg
    77,5 KB · Görüntüleme: 42
Aselece Aselece Bugün ki ovulasyon testim böyle canım sence yakın mı akıntım var hatta kokulu yumurtladığımı ben akıntımdan anlarım genellikle ama akıntım geldi hala pik olmadı
Canim 5 yada 6 gibi tekrarlar misin testi 2 saat once sivi alma buna dikkat et. Evet yumurtlaman cok yakin akşam yada yarın olacak gibi

Canım ben biraz iğrendiğim için hepsini çöpe atıyorum hemen yani ne biliyim dün 3-4 vardı atacaktım içim kaldırmıyor kuzum ya :KK43:
Igrenecek bir durum yok canim. Test cubugunun ucu kullaniliyor sadece o da kuruyor zaten. Neyse yapacak bir sey yok saglik olsun piki görelim de

Snrs yaptmmmm ya bayilcam ovulasyon yaptim iki cizgi pik gbi cikti gebelik testi 2.cizgi belli belirsiz cikti

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    158,8 KB · Görüntüleme: 88
Kizlar gebelik testi bu da gorunuo muu

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 89
Yaaa bn halüsinasyon gormuyorum var dimi ay aglamaktan kor oldum rabbim nolur hepimize nasip etsin
Var kuzum var kan versen 50 üzeri çıkar kesin demiştim ya son gebeligimi bundan daha silik bi çizgiyle öğrenmiştim bu baya belli hemen git kan ver

X