Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok bir problem yok
Esimdede yok
Bir kurtaj kalbi atmiyodu ogrendim ve kirtaj olmak zorunda kaldim ikincide kimyasal oldu
Anlayacagin dogru duzgun hamilelik yaşamadim
1 yil 6 ay oluyoo

O zaman zaten hiç canını sıkma. Vücudun hazır olduğunda sağlıklı gebelik kendiliğinden olur. Bende 35 yaşındayım, geçen ay denedim ama geç başlamışım Bu ay deniyorum işte bakalım. Herşeyin hayırlısı hepimiz için.

Kızlar merhaba konuyla alakasız ama bişey sormak istiyorum belki aranızda yaşayan yada bilen vardır diye.
Normalde bugün adetimin gelmesi lazımdı ama gelmedi dün ve bugün ilişkide bir pedi dolduracak kadar kan geldi. Yerleşme kanaması mi acaba diye düşündüm ama ovulasyon testinde pik görmedim.
Doktora gitmeyi de düşünüyorum ama buradaki hastanede doktorun olduğu odada kırk kişi oluyor anlatmaya utanırım diye gitmek istemiyorum.
Sizce durum ne?

Merhaba ozellikle iliskiden sonra kanama geliyorsa ben enfeksiyon ya da yara vardir diye tahmin ediyorum ama belkide adetin gelmeye baslamistir. Yine de muayene olmakta fayda var tabi. Adet kanamasi gibi degil diyosan hamilelik testi yaptir. Ama muhakkak muayene ol.

Bende adetim gelmeye başlamıştır diye düşündüm de akşama doğru akıntı kesildi ilişki olunca tekrar gelmeye başladı. İnşallah yara değildir ya yakarken çok acıyormuş

Kızlar birkaç gündür ovulasyon testi yapıyordum dün pik yaptı testim ve değerlendirdim bugünü de değerlendirelim mi yoksa yarın mı olsun Aselece

Bende adetim gelmeye başlamıştır diye düşündüm de akşama doğru akıntı kesildi ilişki olunca tekrar gelmeye başladı. İnşallah yara değildir ya yakarken çok acıyormuş

Eger oyleyse ben yaptirdim hicbi seyde hissetmedim. Muayene olmayi aksatma ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…