Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
34 haftalikti maalesef. Tekrar bu karari alabilmek bile cok zordu insan ister istemez korkuyor.
34 haftalikti maalesef. Tekrar bu karari alabilmek bile cok zordu insan ister istemez korkuyor.
34 haftalık cok da buyukmus ya :KK43: sorun neydı pekı rabbım yerine saglıklısını nasıp etsın hepimiz hamileyz dıye sevındık ama duydukca sevınemıyorum ne yasıcaz hıc belli degil :KK43:

34 haftalık cok da buyukmus ya :KK43: sorun neydı pekı rabbım yerine saglıklısını nasıp etsın hepimiz hamileyz dıye sevındık ama duydukca sevınemıyorum ne yasıcaz hıc belli degil :KK43:

Benim saglik problemlerim vardi birsuru hepsini hallettik derken maalesef kordon dolanmasi yuzunden kaybettik. Bu dunyada omru yokmus diye teselli ettik kendimizi. Allah hicbi anneye yasatmasin olumlu dusunelim olumlu olsun her sey 🤗 yarin kan vericem tekrar nolur dua edin benim icin 💕

Aselece Aselece canım pik iki gün sürdü, değerlendirdim bugün de çatlamış. Artık sonu güzel olsun bu defa İnşAllah, çok yoruldum 😔
Bu ay hiç olmayacak zannettim bir ara 😅
IMAG8670_1.jpg

Benim saglik problemlerim vardi birsuru hepsini hallettik derken maalesef kordon dolanmasi yuzunden kaybettik. Bu dunyada omru yokmus diye teselli ettik kendimizi. Allah hicbi anneye yasatmasin olumlu dusunelim olumlu olsun her sey 🤗 yarin kan vericem tekrar nolur dua edin benim icin 💕
Bu defa sağlıcakla kucağına gelsin inşAllah canım benim 💕

dualaım sennle :KK200: :nazar: :dua:

Screenshot_20190910-150318.png
testlere devam ediyorum yarın Bat günüm..anlamadım ya niye böyle oldu bu ay..sizce bir açıklaması var mı? Çok dikkat ettim yaparken en az 2 saat sıvı almadım hergun aynı saatte yaptım..gün aşırı ilişki oldu..hamilelik belirtisi mi acaba umut işte..

Bana yine dr yolu gorundu yarin gidiyorum lekelenmeden snra daha regl olmadim hc bir belirti de yok idrar negatif cildiricam gercktn yarin hersy belli olacak acaba geceden mi kan versem yumurtlama da goremedim bu ay ay bayilcam smdi 🤧yalnz ovulasyon testine devam ediyorum normallerinden daha net cikiyor yumurtlama zamani t belli belirsiz cikardi smdi net 😁

Eklentiler

• 20190910_160356.jpg
    20190910_160356.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 18
Eki Görüntüle 2306108 testlere devam ediyorum yarın Bat günüm..anlamadım ya niye böyle oldu bu ay..sizce bir açıklaması var mı? Çok dikkat ettim yaparken en az 2 saat sıvı almadım hergun aynı saatte yaptım..gün aşırı ilişki oldu..hamilelik belirtisi mi acaba umut işte..
Adetin gelmezse bakarsin teste

Bana yine dr yolu gorundu yarin gidiyorum lekelenmeden snra daha regl olmadim hc bir belirti de yok idrar negatif cildiricam gercktn yarin hersy belli olacak acaba geceden mi kan versem yumurtlama da goremedim bu ay ay bayilcam smdi 🤧yalnz ovulasyon testine devam ediyorum normallerinden daha net cikiyor yumurtlama zamani t belli belirsiz cikardi smdi net 😁
Belkide yumurtlayacaksin degerlendir yine de doktora da git gorun bakalim ne diyecek

belirtiler adet zamanı ile aynı başka fark ettiğim bir şey olmadı. adet günü baktırdım ilk kez.
Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına aldırsın insallah meleğin sana tutunsun annesi 🤲🥰 olumlu düşün bu arada değerlerin 2 kat artmış 2 kat artması gerekiyor diye okumuştum daha önce bir de belirti olmadan hamile kaşınır mı ya cevabımı da almış oldum bir suru belirti sayılıyor ya adet öncesi haftalarda

Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına aldırsın insallah meleğin sana tutunsun annesi 🤲🥰 olumlu düşün bu arada değerlerin 2 kat artmış 2 kat artması gerekiyor diye okumuştum daha önce bir de belirti olmadan hamile kaşınır mı ya cevabımı da almış oldum bir suru belirti sayılıyor ya adet öncesi haftalarda
Allah razi olsun iyi dilekleriniz icin darisi isteyen herkesin basina insallah tek duam o. Benim adetle ayni oldu belirtilerim ilkinde de boyledi ileri haftalarda uyku bulanti halsizlik vs olmustu. Daha cok cok yeni heralde🤗

X