Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu sabahta gebelik testi yaptım yine çıkmadı 😔🥺 regli bir gün gecikti. Her ay bi umut geç döllenmedir diyoruz eşimle ama her seferinde yıkılıyor insan. Ne zaman o ikinci çizgiyi göreceğiz. Resmen ışık tutuyorum Yanımda taşıyorum testi belki çıkmıştır diye

Him anladim canim yenimi başladiniz calismalara
Ben 2 yil olcak neredeyse hic korunmadik 1 dusuk 1 kimyasalim var canim
Yaş kac
evet canım 4ay falan oldu başlayalı. sanırım bırazda tembelleşme oluyormuş korununca bi süre tutmaz zaten dediler .
28 canım.senın kaç

senın dusuk kacıncı haftada olmustu 10 gbı aklımda klms :KK43: kımyasaldn snra hemn oluyo ıns sennde olck bnmde 2,5 sene olck evlilik
13 hazirandi canim
Bu ay bal corek tarcin kurunu kulandim insallah faydasini gorurum canim bana dua et 😗😗😗😗

senın dusuk kacıncı haftada olmustu 10 gbı aklımda klms :KK43: kımyasaldn snra hemn oluyo ıns sennde olck bnmde 2,5 sene olck evlilik
bakın en eski benım aranızda ama hala yok.demekki en umutsuz vaka benım o_O 4.senem

Bu sabahta gebelik testi yaptım yine çıkmadı 😔🥺 regli bir gün gecikti. Her ay bi umut geç döllenmedir diyoruz eşimle ama her seferinde yıkılıyor insan. Ne zaman o ikinci çizgiyi göreceğiz. Resmen ışık tutuyorum Yanımda taşıyorum testi belki çıkmıştır diye
Insallah canim en yakin zamanda hamile kalirsinnn 👍👍👍👍

Pardon kizlar 21 yasindayim yanlis yazdim

Olsun 1 yaş çok büyütmüyo 😂😂😂
Bende ovü testi yapmayı bırakıyorum, bugün son kez yaptım.

771F85C3-1AC4-42C3-8EF2-4FEA0B283390.jpeg

Ooo ozaman işler değişir :halay: Canım daha yaşın çok küçük hiç takmazdım ben olsam.Ama tabiki Rabbim tez zamanda(bu ay inşallah) versin hepimize.
Insallah canimmm
Esimde bende çok istiyoruz
Ilk torun olcak hayirlisiyla😊😊😊

X