Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umudumun bitecek olmasi korkutuyo beni😞😞 14. Ve 15. Gun gogsum ve uclari cok acidi suan sdce uclarinda sizlama var off ne zor ismis ya 2yillik evliyim 1sene korundum bukdr zor oldugunu bilsem hic yasmin icermiydim😞

Umudumun bitecek olmasi korkutuyo beni😞😞 14. Ve 15. Gun gogsum ve uclari cok acidi suan sdce uclarinda sizlama var off ne zor ismis ya 2yillik evliyim 1sene korundum bukdr zor oldugunu bilsem hic yasmin icermiydim😞
Cnm hiç umudunu kaybetme ben 5 yıldır bekliyorum melegimi heran ben geldim üzülme anne diye bilir

Snrs yaktin cigerimi🙈 off bilmiyorum her wc ye gttgimde kalbim atarak gdiorm😞😞ptesi evlilik yıldönümümuz esime supriz olsa keşke 😞
Hiç üzülme cnm bence sabah bi test yap varsa kesin çıkar artık yarın 18 gün olacak zaten pazarteside eşine süpriz yaparsın meleğin sesinleyse. Çok güzel olmazmiydi

Cift ciZgiyi gorsem naparim hic bilmiyorum 😞ama 18.gun olabilir dedigin icin umudum kalmadi bnmde kesin öyle gecikme oldu bnce 😞bn beklicem yapmadan bikac gun daha

Cift ciZgiyi gorsem naparim hic bilmiyorum 😞ama 18.gun olabilir dedigin icin umudum kalmadi bnmde kesin öyle gecikme oldu bnce 😞bn beklicem yapmadan bikac gun daha
Ama canm ben 80 günde adet oluyorum kendini kesinlikle benle kiyaslamâ troidim var senin böyle sorunların yok ayrıca sen döngünü tesbit etmişsin 2 ayda 14 se hep 14 dür benimde hep 18 bu süre hiç değişmez yani

Bana kalirsa bir test yap. Korkunun ecele faydasi yok. Ben her ay negatif gördüğüm halde umut kaybetmedim en son ne olacak en fazla negatif görürüm demistim. Ve Allah pozitif gösterdi. Sen de bir test yap Allahtan asla umut kesilmez vermişse olmustur cikar vermemisse en azindan stresin düşüncen biter onumuzdeki maca bakarsın. Asla asla moral bozmak yok. Burda en az sizin kadar bekliyorum pozitif sonucunuzu gormeyi..

Bilseydim bende içmezdim valla . Ne bilelim ki hemen olan bişy zannediyorduk . Kısmet canımcım üzülme elbet birgün olacak ya bugün ya yarın sorun yoksa illaki olacak ❤️

Aselece Aselece canım bende hala adet olmadım senin dediğine göre dün olmam gerekiyordu yani tam 14 gün bitmiş oluyordu. Dün sabah wc den çıkınca inanılmaz bir regl ağrısı çektim bi anda oturdum kaldım sonra 5 dk sürdü sürmedi geçti, kesin oldum olucam diye bekledim, gün boyu hep bi ıslaklık hissettim,

Beyaz kremsi akıntım var ve idrarım çok kötü kokuyor yani tabi ki güzel kokmasını beklemiyorum 😄 ama daha önce direk burnuma koku geldiğini hatırlamıyorum keskin ilaç gibi :)

Dün akşam biraz yürüdüm kuyruk sokumum ağrıdı baya :KK43:

Ve bu gece de gaz sancısı çektim :KK43:
Dün gece de karnıma iğne batırır gibi ağrıdı herkes kasık diyor ama benim kasıklarımda batma falan yok 🙄

Çok uzun yazdım kusura bakma
Ama takibimi sen yaptığın için belirtimsi tarzı şeylerimi yazıyorum 🤗🤗🤗

Aselece Aselece canım bende hala adet olmadım senin dediğine göre dün olmam gerekiyordu yani tam 14 gün bitmiş oluyordu. Dün sabah wc den çıkınca inanılmaz bir regl ağrısı çektim bi anda oturdum kaldım sonra 5 dk sürdü sürmedi geçti, kesin oldum olucam diye bekledim, gün boyu hep bi ıslaklık hissettim,

Beyaz kremsi akıntım var ve idrarım çok kötü kokuyor yani tabi ki güzel kokmasını beklemiyorum 😄 ama daha önce direk burnuma koku geldiğini hatırlamıyorum keskin ilaç gibi :)

Dün akşam biraz yürüdüm kuyruk sokumum ağrıdı baya :KK43:

Ve bu gece de gaz sancısı çektim :KK43:
Dün gece de karnıma iğne batırır gibi ağrıdı herkes kasık diyor ama benim kasıklarımda batma falan yok 🙄

Çok uzun yazdım kusura bakma
Ama takibimi sen yaptığın için belirtimsi tarzı şeylerimi yazıyorum 🤗🤗🤗
Canim bir test yap gebelik testi goruntu at 5 dk sonrasi

Canim bir test yap gebelik testi goruntu at 5 dk sonrasi

Malesef adet oldum:KK43: sabah pembe akıntım geldi
çok şiddetli ağrım yok ama grlecek gibi

Kaç aydır ilk defa günümde oldum bu beni mutlu etti 🤗

Belirti saydığım şeyler fos çıktı tabi 😏

Bu ayda nasip olmadı Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

Malesef adet oldum:KK43: sabah pembe akıntım geldi
çok şiddetli ağrım yok ama grlecek gibi

Kaç aydır ilk defa günümde oldum bu beni mutlu etti 🤗

Belirti saydığım şeyler fos çıktı tabi 😏

Bu ayda nasip olmadı Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin inşallah
Saglik olsun canim. En azindan sagliklisin adetin geldi. Rabbim gebeligide nasip eder insallah. Sakın pes deme.. umut her zaman var..

X