Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bni tek umutlandiran daha önce ovulasyon yaptgimda 14.gun adet olmusum bebek olmayinca acaba pkoslarda yumurta catlayinca da gecikme yasaniyomu acaba hic heveslenmek istemiorm uzulcem yoksa

Merhaba bende bu testlerden aldım tam pik olmadı ama aynı renge geldi, senin bilgin varmı bu testlerle ilgili

Eki Görüntüle 2263062
Cnm bu testlerin iki farklı şekli var aynı marka innovatia diye ama birinde kadin resmi vardı o çok iyiydi kontrol çizgisinden koyu çıkıyordu ama bu benim kullandigim yeni seri daha iyi daha hassas diye sattılar ama ben pek beğenmedim bunun poşetinde sarı papatya var senin ki hangisi

Bni tek umutlandiran daha önce ovulasyon yaptgimda 14.gun adet olmusum bebek olmayinca acaba pkoslarda yumurta catlayinca da gecikme yasaniyomu acaba hic heveslenmek istemiorm uzulcem yoksa
Canm benim tam olarak çatlamadan sonra kac gun geçti 16 17 gün geçtiyse kocana söyleme git sağlık ocağında kan ver öğren kesin sonucu

Evet benimkide o geliştirilmiş 2019 testleri olarak almıştım doktor yumurtlama olmuş demişti testte pik göremedim mesela 25inde

valla canm bende çok isterdim ama biz kredi kartı kullanmıyoruz o yüzden ordan sipariş veremiyorum kapıda ödeme yapan bi yerden sipariş verdim
Canim sende laboquik marka alsana n11de falan 50li satiliyo bn oyle aldim ve cok belirgin pik gordum
Allah razi olsun eger hamileysem ben sana ucretsiz gonderirim
Allah sendende razı olsun cnm hele sen güzel haberini gerisi önemli değil güzel kalbin yeter

Evet benimkide o geliştirilmiş 2019 testleri olarak almıştım doktor yumurtlama olmuş demişti testte pik göremedim mesela 25indeEki Görüntüle 2263096
Yaaa aynı test malesef canm bu markanın geçen ay kadın resimlisini kullandım o çok güzeldi demekki bu kötüymüş. Yani yumurtanin çatladığını mi yoksa yeterince geliştiğini mi

Yaaa aynı test malesef canm bu markanın geçen ay kadın resimlisini kullandım o çok güzeldi demekki bu kötüymüş. Yani yumurtanin çatladığını mi yoksa yeterince geliştiğini mi
Valla anlamadım bende baya garanti vererek anlattılar ondan bi deneyim demiştim pik değil ama koyulaşması önemlidir belki bilemiyorum

Valla anlamadım bende baya garanti vererek anlattılar ondan bi deneyim demiştim pik değil ama koyulaşması önemlidir belki bilemiyorum
Kız bende ona aldandım zaten garanti vererek sattılar herzaman ki yerden değilde insta da bi ovulasyon takibi yapan kadından aldım ama bileydim almazdım.benimde sürekli aynı çizgi çıkıyor

Kız bende ona aldandım zaten garanti vererek sattılar herzaman ki yerden değilde insta da bi ovulasyon takibi yapan kadından aldım ama bileydim almazdım.benimde sürekli aynı çizgi çıkıyor
Neyse ya artık yapcak bişey yok aldık denedik inşallah değerlendirmiş oluruz o günleri

Yani 4gun gecti piki ayin 10 da gördüm pik görünce 14gun sonra ya bebek yada adet olursun diyolar ya pkoluyum ya ondan gecikmistr diye umutlanmak istemiorm ama bikac ay hep yaptm piki gorunce 14gun sonra adet olmustm
Kuzum bir test yap 5 dk sonra bana gönder gebelik.

Canm bu günde yaptım bi bakar mısın hala pik yok bu gun adetten sonra 16 gun
Sabir kuzum herkes 14. 15. Gun pik gorecek diye kayde yok devam et testlere piki gorecegiz sende rahatlicaksin

Piki ayin 10da gordum bugun 17. Gün tek korkum pkolularda 14 gun geciyomu piki gordukten sonra ondan emin degilim ve tek cizgi gormekten korktuğum icin yapamicam sankiyani 2ay boyunca hep 14.gun adet olmusum ama emin degilim uzulmekten korkuyorum ins guzel haberler aliriz ya

Valla cnm ne yalan söylim şimdi bazılarında 18 günü buluyor mesela benim öyle yumurta catladiktan 18 gün sonra adet oluyorum ama benim ki ekstrem birşey en üst sınır yani yarında adet olmazsan bi test yap bence ve ya yarın sabah yap. Bide senin ki belli belirlemişsin zaten 2 aydır 14 gün diyosun bu değişmez emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…