Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canm birsey soracağım benim 4 gundur surekli ayni koyulukta cikiyor normal mi
Normal canim sabirla devam.et lütfen senin kullandigin hassas testler daha iyi gosterdigi icin. Ama pik olmadi daha

Dune gore silik bugun

Eklentiler

• 20190427_132448.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 50
  • 20190427_132448.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 49
Aselece canım bugün ki ovulasyon testim de böyle yine pik yok hatta daha da silik ne zaman yumurtlıcam bilmiyorum valla

Eklentiler

• 2B40D0FA-3A94-41B7-A0BF-CF06670D149B.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 48
İnşallah canım erken mi basladım takibe bilmiyorum ama sabırsızlanıyorum. Akıntım arttı aslında ama testte pik yok hala darısı başıma inşallah
Ben adetomin 6 gunu basladim ilk yaptigim ici ara ara silik cikiyordu dun koyu gordum bugunde silik yani pik oldu sanirim aselacim oyle soyledi ama bir dahaki aya gec baslayacagim teste

Ben adetomin 6 gunu basladim ilk yaptigim ici ara ara silik cikiyordu dun koyu gordum bugunde silik yani pik oldu sanirim aselacim oyle soyledi ama bir dahaki aya gec baslayacagim teste
Bencede biraz daha geç baslayabiliriz canım cunku biraz erken basladık sanırım ama senin baya pikti değelendirdiysen inşallah b dahaki aya gerek kalmaz

Yani 4gun gecti piki ayin 10 da gördüm pik görünce 14gun sonra ya bebek yada adet olursun diyolar ya pkoluyum ya ondan gecikmistr diye umutlanmak istemiorm ama bikac ay hep yaptm piki gorunce 14gun sonra adet olmustm

Yani 4gun gecti piki ayin 10 da gördüm pik görünce 14gun sonra ya bebek yada adet olursun diyolar ya pkoluyum ya ondan gecikmistr diye umutlanmak istemiorm ama bikac ay hep yaptm piki gorunce 14gun sonra adet olmustm
Hakkın da hayırlısı olsun cnm ins vardir

Canm bu günde yaptım bi bakar mısın hala pik yok bu gun adetten sonra 16 gun

Eklentiler

• 15563696078042742001133731761583.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 50
Ya esim bile hala heveslenmiyorum cunku sende hep gecikme oluyo diyo ama ogun göğslerim acidi uclari falan kesin olcam dedim 4gundur ha geldi ha gelecek hssdyrm ama yok gelen ins gebeliktir bu

Ya esim bile hala heveslenmiyorum cunku sende hep gecikme oluyo diyo ama ogun göğslerim acidi uclari falan kesin olcam dedim 4gundur ha geldi ha gelecek hssdyrm ama yok gelen ins gebeliktir bu
Âmin ins cnm ne olur ne olmaz dayana bildiğin kadar dayan canm biz pcos lularda hiç birşey kesin değil malasef ama bütün kalbimle diliyorum ins meleğin seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…