Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A dur deneyeyim bakalım . Vallah önce ki ayda böyle oldu hamileydim ama kimyasaldı . Ondan biraz umud oldu canım ..evet çok mutlu oluyor insan ama yine nasip olur elbet üzülme canım

A dur deneyeyim bakalım . Vallah önce ki ayda böyle oldu hamileydim ama kimyasaldı . Ondan biraz umud oldu canım ..evet çok mutlu oluyor insan ama yine nasip olur elbet üzülme canım
Ben bi kere gördüm ama dünyalar bizim oldu sonra arastırdık ınternetten ınanın suyu damlatmak bıle ıstemedın ya kaybolursa dıye.. İnşallah Allahım bize de nasıp eder bebeğimizi kucağımıza almayı

Canım İnan acı da olsa gercegi bilmek daha iyi ben su damlattım ama hala az da olsa çizgi var gibi biraz daha geçsin yine bakıcam .. umud dünyası işte olucak inşallah yine hepimize nasip olur inşallahh

Günaydın bayanlar. İki gündür pik oluyordu. Hatta dün de resmini paylaşmıştım. Eşim rahatsızlandı dünü değerlendiremedik ondan önceki günü değerlendirmiştik. Sizce umudum olmalı mı yoksa kaçırdık mı

Canım İnan acı da olsa gercegi bilmek daha iyi ben su damlattım ama hala az da olsa çizgi var gibi biraz daha geçsin yine bakıcam .. umud dünyası işte olucak inşallah yine hepimize nasip olur inşallahh

Bende üç kimyasal gebelik atlatmış biri olarak çok zor. O silik çizgiyi bulmak için uğraşmayı iyi bilirim Yanımda taşırdım gebelik testini belki çıkmıştır diye telefonun ışığıyla sürekli bakardım. İnşallah bebeğin seninledir canım

Çok üzüldüm adına canım ya allahım tez zaman da nasip etsin sana benim acelem yok İnan daha yeni yeni düşünüyoz inşallah ilk sana nasip olucaktır

Bende korunmayı ilk biaktigimda 10 gün kadar gecikti hamileyim diye eşim karnımı falan seviyodu çok mutlu olmuştuk kendimi o moda sokmustum sona bir test yaptım negatif çok kötü olmuştum

Hayırlı olsun canım sağ Salim al kucağına inşallah. Acile gidip gebelik testi yaptıracağım dersen bir saatte çıkıyor sonucu
Gebeymısım kesın ama kac haftalık oldugnu bulndugum yerde kadın dogm yok dıte ogrenemedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…