Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çöpe at üstüne peçete at yaptığın testi de dolabın varsa düz bir şekilde pencereyle kapat dolabına bırak 5 10 dk sonra bak kaçamak yapıyorum ama bizim kanka yakaladı beni
Bir iki kere yaptım peceteye sarıp çöpe atıyorum atarken Aslında kendi iş yerimiz istediğimiz her an yapabilirim ama kayinpederim ile beraber çalışıyoruz tüm gün ofiste birlikteyiz ve müşterinin ne zaman geleceği belli olmadığı için sıkıntı oluyor bende o yüzden evde rahatça yapmayı tercih ediyorum.Ama bu ay regle kadar saat 14te yapmaya çalışacağım çünkü piki net görmek istiyorum

İnsallah görürsün ve yakalarsın

Rabbim işini kolaylaştırsın , yardımcın olsun
Hayırlı kolay geçen bir doğum nasip etsin
Neden riskin var canım sıkıntın ne?
İnşâllah sağlıcakla kavuşursun yavruna
Hamileliğin en zoru son 2 ay özelliklede son ay iyice zorlar insanı... Ben 7-8 aylıkken 2 defa acillik olmuştum çok fena ağrılarım vardı serumlar bile hemen fayda etmiyordu
Anne olmak çok zor ama dünyanın en güzel duygusu Rabbim tekrar yaşatsın banada isteyen herkesede

Son düzenleme:
Testı yapmaya devam edin bence belki daha koyu cıkar ovulasyon Bı kac gun sonra

19. Gundeyim hala yumurtlamadim kizlar smdi progesteron vermeye gtsem cuma 22. Gun yumurtlamamis olursam cikmaz bisey ooff offf

Düzenli yapamadım bi türlü bi kere yakaladım ama o ay da gebelik oluşmadı. Ben 50 li almıştım bitmek üzere yenisini sipariş etmeliyim, iyi oldu konuyu gördüğüm :)

Düzenli yapamadım bi türlü bi kere yakaladım ama o ay da gebelik oluşmadı. Ben 50 li almıştım bitmek üzere yenisini sipariş etmeliyim, iyi oldu konuyu gördüğüm :)
Bende basladim adetten sonra daha 5. Günümdeyim ama her günü pik saniyorum ve üc dört saat önce tuvaletten sonra peceteye az akintiyla beraber cok acik renkte kan geldi (asiri acik renkte) sizce ne olabilir ?

Sanırım test bozukmuş öbüründe çıkmadı zaten yine olsa rekor olurdu galiba
Canım gecen ay ben de de oyle bişe oldu buharlaşma çızgısı olabılıyormus ıdrar damlatır gıbı su damlat uzerıne gebelıkse eger cızgı kaybolmuyormus ama deılse tekrardan bembeyaz oluyo.. Buharlaşma bile olsa çızgıyı görmek mutlu etmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…