Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyyy çok çok teşekkürler içimi ferahlattınız o kadar mutlu oldum ki insalllah öyle olur sonucu atarım stres yaptım gerçekten evet gördüm testlerinizi

Gerçekten de 3 gün falan pik gorunuyor insallah benim de öyledir insalalh sisin de ne muradınız varsa versin insallah hamile kalırsınız hayırlısı ile insallah

Benim de imkansız ama ben yapıyorum bizim kurumda alıştım artık en doğru sonuç o saatlerde gerçekten

Çok teşekkür ederim:) Cidden en önemlisi sağlık, inşallah bir gün yakalarım yine piki.. Temmuz ayında da benim düzenim karışmıştı, 10 gün gecikti regl, yapısı değişti falan.. Az su içiyordum, o dikkatimi çekti, onu düzeltmeye dikkat ettim.
:) 3 saat çok iyiymiş:) Umarım saat 14:00'ü deneyebilirsiniz, ben de çalışırken zorlandım ama gerçekten farkını gördüm.

İnşallah..:)

Deneyeceğim canım umarım yapabilirim o saatte

Kızlar silik çizgi var mı sizce ?

Eklentiler

• CF7B484F-3B34-4624-B14E-06517C101C0C.jpeg
    111,5 KB · Görüntüleme: 44
Az önce yaptım arkadaşlar saat 10 gibi sıralama 10 11 12 12 bugün adetimin 12.hün sanki daha koyulaşıyor yarında devam eder mi acaba insallah beklıyorum cumaya kadar çatlamasa ne güzel olcak

Eklentiler

• ABC24422-6C0A-4540-91AA-A3B53FDBFE66.jpeg
    163,7 KB · Görüntüleme: 29
  • 164DC7BF-0640-4B5E-8BAC-63A974EAB037.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…