Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim ovulasyon testleri bugün geldi döngümün 8. gunundeyim yarın başlasam olur mu yada şimdi yapsam mı?

Hangi ilaçları kaç ay kullandı eşin? Değerlerini yazabilir misin?

Merhabalar, uzun süredir takip edip oldukça faydalı bilgiler edindim burada. Yardımı dokunmuş herkese teşekkürler
Bu ay test yaptım, 14ünü pik olarak düşündüm ama sonra silikleşmedi. Neden olabilir, fikir verebilecek olan var mı acaba? Ekte testleri paylaşıyorum.

Eklentiler

• 18464E6D-30E0-44C0-A67C-2E606737D6E5.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 46
Buarada tüm destegin için tekrar teşekkür ederim. Sen de sağlıkla kucagına alırsın inşallah.
Hayırlısı ummadigin anda gelir guzel seyler.. ve ne olursa olsun hayirlisini isteyelim. Rabbim verecekse de vermeyecekse de boynumuz bükük.. Rabbim bittim dedigin anda en güzelini karşına çıkarması dileğimle..

14 pik 15 catlamis canim.. vucutta lh devamli.bulundugu icin testin diger gunleri silik devam etmis

Kızlar benim ovulasyon testleri bugün geldi döngümün 8. gunundeyim yarın başlasam olur mu yada şimdi yapsam mı?
Simdi de yapabilirsin saat 10 a kadar yapabilirsin 2 saat oncesi sivi almamaya dikkat etmelisin

Hayırlısı ummadigin anda gelir guzel seyler.. ve ne olursa olsun hayirlisini isteyelim. Rabbim verecekse de vermeyecekse de boynumuz bükük.. Rabbim bittim dedigin anda en güzelini karşına çıkarması dileğimle..
benim ovulasyon testlerım bugün gelecek dahave ben şuan 13.günümdeyım cts ve pazarı boş gecırmedıkte haftasonu dıye aslındabıde cts cok yogun akıntım vardı yumurta akı gıbı ama temızlık falan yaptıydım yoruldum belkı ondanşimdi bu testı akşama yapabılırım ben ancak eşim alcak kargodan çunku akşam hangı saatte yapayım??bıde neye dıkkat edeyım bugunu de degerlendıreyımmı

13.00 en iyi saat sivi almamis olursan en net o zaman cikiyor oglen falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…