Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar önemli bisey sorucam
Bugun yumurtam çatladı tam yumurtlama günündeyim
Dişçiye gittim 5 günlük antibiyotik verdi kullansam bisey olur mu kullanayimmi bilenler cevaplayabilirmi 🙏🏼

Kızlar önemli bisey sorucam
Bugun yumurtam çatladı tam yumurtlama günündeyim
Dişçiye gittim 5 günlük antibiyotik verdi kullansam bisey olur mu kullanayimmi bilenler cevaplayabilirmi 🙏🏼
Yumurtlamayi etkileyebilir canim. Döllenmeyi de erkileyebilir... nasil ki gebeler antibiyotik kullanmiyorsa yumurtlama döneminde ve gebelik planlayanlar da o ay kullanmamalidir.

Kizlar reglinin 21.günü progestron testi yapan varmi 25.80 cikti.bazi yerlerde cok yüksek yaziyor.

Aselece Aselece nasılsın canımm? 😍
Hamdolsun eşimin değerleri düzeldi 🙏
Bu ay ovulasyon takibi yapacağım inşAllah pik ve çatlamayı görürüm. Uzun zamandır yapmıyordum ama hsg den sonra normal yumurtlama dönemlerinde olan akıntı azaldı😞 bu durum beni biraz korkutuyor açıkçası

Bu ay ovulasyon takibi yapacağım inşAllah pik ve çatlamayı görürüm. Uzun zamandır yapmıyordum ama hsg den sonra normal yumurtlama dönemlerinde olan akıntı azaldı😞 bu durum beni biraz korkutuyor açıkçası
Bir sorun cikmaz akintiya takili kalma.. ne güzel sonuclariniz iyi çıkmış. Ovulasyonda insallah pik ve catlamayi görürsün

Aselece Aselece 7 ağustos yumurtlama 8 ağustos çatlamaydı. Bugünkü testim de negatif. Artık pozitife dönmez degil mi? Belirtim de yok zaten. 😔

Selam kızlar. Benim 15. 16. Gün pik olmuştu değerlendirmiştim. 30. Gün regl oldum. Bugün 2. Günüm bu ay yine deneyeceğim. 10.Gün başlarım teste

Kızlarson adetim 23 temmuzdu bugün kan verdim negatif çıktı. Erken diye mi yoksa hamile değilim diye mi çıkmadı acaba? 5 gün var adete.

Kızlar sizce pik olmuş mu laboquik marka ovulasyon test. 20190818_174603.jpg

Reglimin 10. Gunu avulasyona basladim yine yapmicam dedim yaptm yine seffaf akinti basladi cnku
kizlar bi uroloji doktoruyla konustm esimin degerlerini gonderdin tup icin biraz daha bekleyin dedi bi 6 ay dah deneyin dedi sanirim 6 yillik gecmisimizi anlayamadi 😂

8nu ok
Adet oldun mu? Tekrar test yap insallah tutmustur
Maalesef testlerim negatif ve adet öncesi kahverengi akıntım gelmeye başladı. Bugün yarın adet olurum tam olarak. Zamanı değilmiş demekki. Aslında her seyde hayır var deyip çok da ısrarcı olmak istemiyorum. Kızım 4.5 yaşında ve zor bir dönemden geciyoruz. Kız çocukları çok cadı oluyor 😊 belki de biraz gec olması daha iyi olur. Önümüzdeki aylarda yine testlere devam ederim ama olursa olur olmazsa olmaz artık. Benim için önemli ayları da kaçırdım zaten.

Szde hareket problemi mi vardi canim dogru mu hatrladm

X