Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uzuldum canim benim de bata gore 5 gunum gecmiş ama yumurtlamaya gore 5 gunum var 14 olmasina sence test yapsam cikarmi
Benim bata 6 gün var. 21 agustosta olmam lazım. Test yaptım hicbişey çıkmadı. Progestan içiyordum dun bitti. Ondan dolayı daha erken adet olur muyum bilmiyorum

Benim bata 6 gün var. 21 agustosta olmam lazım. Test yaptım hicbişey çıkmadı. Progestan içiyordum dun bitti. Ondan dolayı daha erken adet olur muyum bilmiyorum
Daha erken yapmişsin canim bekle bende beklemek istiyorum baz3n aklima geldinde yapmak istiyorum ama yapmasam daha iyi

Kızlar ya n11'den yine innovita siparişi verecektim yok kalmamış heralde napıcaz
Ben ordan alıyordum birkaç gün vaktim var inşâllah o zamana kadar gelir

N11'de bi sürü laboquick var ama innovita bitmiş demekki daha çok tercih edildiğine göre iyisi o

Hamile olan arkadaşlar. Yumurtlamanın kaçıncı gununde idrarda pozitif gördünüz? Erken gören var mı?

18 ağustos yap o zaman

bn dayanmıstım 18,gun de gördum
En mantıklısı o aslında. Elimdeki testler de bitmek üzere. 2 gün daha yaparım sonra adet beklemece başlar sanırım bana olsa çıkardı gibi geliyor. Daha önceki hamile kalışlarımda hep çıktı. Kan degerim 5 iken bile testte çıktı.

Merhaba arkadaslar ben femometer uygulamasini kullananlara birsey sormak istiyorum...bu testi yuksek 108 olarak algiladi ama mumkun degil degilmi..ben daha koyu olan testlere bile (2.) Yumurtlama olmus gozuyle bakmamistim..sizce ?

Eklentiler

• 20190816_132400.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 27
  • 20190808_134718.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…