Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayda iki defa yumurtlama olabilir canim. Bir de bu tesyleri saat kacta yaptin sivi alimina dikkat ettin mi
Evet 2-3 saat sıvı almadım dikkat ettim, 5’te yaptım hep. üç gün yine aynı renkti çatlamadan sonra bugün bıraktım. İlk pick gördüğümden evvel bi yumurtlama çatlama oldu ondan eminim çünkü sancım oldu epey 3-4 gün çatlamayı görünce kesildi.

Ben n11 den aldım 1-2 gün içinde geliyor zaten en geç cuma/ctesi elinizde olur
n11 com da stoklar tukendı dıyıe yine bu marka ıcın maalesef hıc yok bende ınstagramda bir sayfadan buldum gonderecem dedı inşallah dolandırıcı falan degıldı sayfası cok guvenılır gelmedı birgebenın günlüğü sayfasını taklıt eden bur sayfa gıbı geldı

Kapıda ödeme falansa değildir zaten çoğu medikal şirketi insta n11 birlikte götürüyor

Ilk piki degerlendirdiysen ikinciyi de degerlendir

yok kapıda ödeme degıl havale yapılacak

[/QUOTE]
canım alma ordan nöbetçi eczane bul biraz pahalı ama git eczaneden al hiç değilse kandırılmazsın çünkü bir çoğu dediğin gibi birgebeningünlüğünü taklit etmeye çalışıyo bu yolda kandırılma zaten şuan bayram diye omlarda kargo yapamazlar

Merhaba bu ay ilk kez ovulasyon takibi yapıyorum, acaba bugün pik mi yarın da olma ihtimali var mı :)

Eklentiler

• E7C0D7F7-3287-42C6-92AE-BE9F6B7885BC.png
    332,4 KB · Görüntüleme: 49
Merhaba bu ay ilk kez ovulasyon takibi yapıyorum, acaba bugün pik mi yarın da olma ihtimali var mı :)
Evet son test pik yapmis piki degerlendirin ama saati onemli testlerin saat kacta yaptin 12 16 arasi yada 8 10 arasi aksam normaldir diger saatlerde yapilan testler gecersizdir

Herkese hayırlı bayramlar Aselece kuzum merhaba ben on gundur sehır dısındaydım bıkacgundur akıntım arttı ama lhler cok dengesız oldu sence yumurtlama olmamısmı cnm sansım varmı bugun esımın yanına donuyorum en sonu bugun yarın son 1 tane ovu testım var onu kullanıcam

Eklentiler

• image.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 32
Daha yumurtla olmamış Canım

Yumurtlama yok henuz canim

Ilk piki degerlendirdiysen ikinciyi de degerlendir
İlk pick i değerlendirdik çok şükür bugün yaptım test böyleydi, yumurta akı kıvamında akıntım başladı hafif hafif soluma vuruyor arada. Daha koyu gibi öncekilerden. Siz ne dersiniz? Bugünü değerlendirdik. İlk defa ikinciyi görüyorum. Hayırlısıyla hasretim son bulur inşallah ben ve benim gibiler de içinde. Sizce bi çatlama görüp tekrar yükselmesi nasıl oluyor?

Eklentiler

• A24D323A-5315-494C-B984-D799497FD2F8.jpeg
    93,9 KB · Görüntüleme: 33
Pik catlama ve 2 gun daha degerlendirilmeli yarin test yap bir bakalim ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…