Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
18.gunum benım yumurta belkı bıkacgune catlat elımdekı son testıde yaptm artık bıraktm sperm tıplansın dıye beklemıyorum valla bebek ıcın bırlıktelık yasamaktan sıkıldım ıstedıkce olsun barı buay Aselece Aselece ne dersın kuzum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 37
Yok yok sorun olmaz o kadar
şimdi ben de ılk ovulasyon kullanacam döngüm 26-27gune bir ve reglım 5gün sürüyor cumartesı 10.günden itibaren günaşırı ilişki yaşayıp yumurtlamayı yakalayınca ve sonrakı 2gün hergünmü olsun yani bu duzendemi gıdelım??günnaşırı mı yapsak ozaman nasıl ayarlayacam bilemedım🙊

18.gunum benım yumurta belkı bıkacgune catlat elımdekı son testıde yaptm artık bıraktm sperm tıplansın dıye beklemıyorum valla bebek ıcın bırlıktelık yasamaktan sıkıldım ıstedıkce olsun barı buay Aselece Aselece ne dersın kuzum
Tamam canim 2 gune bir degerlendirin devam edin bakalim

şimdi ben de ılk ovulasyon kullanacam döngüm 26-27gune bir ve reglım 5gün sürüyor cumartesı 10.günden itibaren günaşırı ilişki yaşayıp yumurtlamayı yakalayınca ve sonrakı 2gün hergünmü olsun yani bu duzendemi gıdelım??günnaşırı mı yapsak ozaman nasıl ayarlayacam bilemedım🙊
Adet bitince ovulasyon testine basla canim. Yumurtlama olana kadar adet bitimi baslayarak 2 gune bir iliski yapmalisin. Yumurtlama zamani gelince testler pik yapinca 4 gun ara vermeden iliski olmali canim

Adet bitince ovulasyon testine basla canim. Yumurtlama olana kadar adet bitimi baslayarak 2 gune bir iliski yapmalisin. Yumurtlama zamani gelince testler pik yapinca 4 gun ara vermeden iliski olmali canim
canım eşimin değerleri böyle sıkıntı olmaz dımı??hani iyi gibi bir bakıyorum hareketlılık düşük sanki üst üste spermleri mahvetmeyiz sanırım değil mi??

Eklentiler

• 9655987C-4A5E-44FF-A7AB-7234DC443C32.png
    9655987C-4A5E-44FF-A7AB-7234DC443C32.png
    476,9 KB · Görüntüleme: 37
Aselece Aselece sen ne yapıyor sun bebek nasil insallah saglikli bi dogum nasip olur sana
Uzun zamandir giremedim bu topige
Aselece adetim 5 guncmiş bata gore bat gunu test yaptim negatif
Bugun yumurtanin catlamanin 9 gunu test yapsam cikarmi

Aselece Aselece sen ne yapıyor sun bebek nasil insallah saglikli bi dogum nasip olur sana
Uzun zamandir giremedim bu topige
Aselece adetim 5 guncmiş bata gore bat gunu test yaptim negatif
Bugun yumurtanin catlamanin 9 gunu test yapsam cikarmi
Catlama uzerinden 12 gun gecsin canim yine de test yap bak bakalim insallah vardir

Iyiyiz canım cok şükür sona dogru gidiyoruz. Sen nasilsin bebisin nasil
aman maşallah fındığıma valla salı gttik en son bebek iyiydi ama annesi iyi degil galiba hep aklımda bikaçc gun gecmesine ragmen iyimi acaba hic bişey hsstmiyorum diye korku var içimde :KK43:nasıl atlatcam bu iğrenc hssi hiç bilmiyrum

aman maşallah fındığıma valla salı gttik en son bebek iyiydi ama annesi iyi degil galiba hep aklımda bikaçc gun gecmesine ragmen iyimi acaba hic bişey hsstmiyorum diye korku var içimde :KK43:nasıl atlatcam bu iğrenc hssi hiç bilmiyrum
Artik hareketlerini kelebek kipirtisi olarak hissedersin. 20. Haftadan itibaren tekme saymaya ayy uyyy demeye başlarsın:KK70:

X