Ovülasyon testi

Benim de iki gün ama içim içimi yiyor yine olmazsa diye birde adetlerim hep düzensiz en son 63 günde oldum ve bu sefer doktor duphaston vermişti onu kullandim adetin 15. İnden bu yana üç gün oldu biteli eğer adet olmazsan hamilesin dedi doktor ama hamile kalamazsam da bu ilaç adet olduracakmis öyle sabırla bekliyorum iste
Hakkında hayırlısı olsun canım benimde geçen ay döngüm 43 gün sürdü şimdi bakalım bekliyorum adetim biteli 11 gün oldu ovulasyon testime bakar mısın yumurtlama olmuş mu sanırım olmuş

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    191 KB · Görüntüleme: 36
Hakkında hayırlısı olsun canım benimde geçen ay döngüm 43 gün sürdü şimdi bakalım bekliyorum adetim biteli 11 gün oldu ovulasyon testime bakar mısın yumurtlama olmuş mu sanırım olmuş
Yok canım olmamis henüz devam et testlere ve testleri yapmadan iki saat önce sıvı alımını bırak öyle daha net sonuç alırsın

Adetim bittikten sonra testleri yapmaya başladım ayın 10 unda sağ yumurtlalıklarımda ağrı vardı sancı şeklinde şimdi ise bu sabah vajinama sancı giriyor ağrısına uyandım sence neden olabilir uygulamaya göre 18 gün var adetime

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    221,1 KB · Görüntüleme: 26
Yaa çok üzüldüm inşallah diğer ay hamile kalırsın rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah sen devam et diyince ben testlere devam ettim ama çizgi komple yok oldu diyebilirim yumurtlama olmuştur dimi
Benim de senin gibi az bir koyuluk vardı sonrası yok olmuştu bir anda koyulasti çizgi hiç bırakmadım yapmayı çünkü düzensiz olduğun için yumurtlamayı diğer türlü takip edemiyorux

X