Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece canım 3 gündür yaptığım testler. Bugün koyulaşmaya başladı. Takvime göre yarın ovulasyon dönemim başlıyor diyor ama bakalım test ne diycek. Normal demi sorun yok

Eklentiler

• IMG_20190602_010209.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 28
yeni arkadaslar gelmis 2gun giremedim ozledim sizi yahuuu bnm adette sonra 11.gun kizlar dun akinti gordum ama gecen ay gbi hala yogun degil maalesef akintimbakalim 14.gun kırmızı kart yemem ins cifte bayram yasariz hepimiz ins
insalah canimm. guzel haberi verirsn bize

Saatine dikkat ettim de canim aksam 7 de yapmissin ya 8 ile 10 arasinda yapma sansin varsa oructan sonra oyle devam et olur mu. Oruc bitene kadar da 7 de devam et..
İşten dolayı 7de yaptım canım bir de iftar sonrası sıvı alımı çok oluyor ya. Ramazan çıksın da 8-10 yaparım o zamana pik görmezsem tabi

Ay ayniyiz canım. Perşembe lekelenme oldu hala bisey yok boşuna gitti oruç da tutmadım :/ lekelenme ile arası 3 günü buluyor bazen benim. Bakalım ben ne zaman yumurtlucam

Sanırım dünkü daha koyuydu adetim biteli 3.gün bugün yumurtlama olmuş olabilir mi kaçırmış olabilirmiyiz ki

Eklentiler

• 20190602_130930.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…