Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
19. Gun yazmissin da o yuzden dedim yanlis mi okudum yoksa ben

hee evet 19 bi de 14 yazıyor bahsetmiştim lekelenme oluyor diye adet başlangıcında. 19 lekelenme başlangıcına göre bi de 14 var o da asıl adet kanamasının geldiği günün aman karman çorman işte test etmek istedim hangisine göre yumurtlama olacak diye de hepten yandı devreler

Yok estağfurullah anladım sizi haklısınız pazartesi gidip alayım bari onda ne çıkacak hem yarinki testide görmüş olurum

Bende sizin kullandığınız testlerden kullandım. 30 tanesini 50 tl ye almıştım internetten ve çokta memnun kaldım kaset testlerde pik göremezken bu testlerde gördüm. Bunlar daha hassas bence.
Test yapmaya devam et olmadı bir de gebelik testi dene. Ya gebesin yada yumurtan çatlamadı canım.

Sorun degil piki görelim yeter bir de catlamayi..

Ayy çok saol canm içime şu serptin valla ne yapacağımı şaşırdım testtemi bi sorun var diye düşünmeye başladım calla ama önceki aylarda hiç pik olmamıştı

Ayy çok saol canm içime şu serptin valla ne yapacağımı şaşırdım testtemi bi sorun var diye düşünmeye başladım calla ama önceki aylarda hiç pik olmamıştı

Yok canım test konusunda için rahat olsun ben çok memmun kaldım. Hassaslığı güzel. Yumurtan çatlamamıştır henüz. Bakalım belkide yarın silinir testin. Sen değerlendirmeye bak elinden geldiğince. Hakkında hayırlısı olsun inşallah

Cookkk cook saol canm ya vallahi

Bende cektircem 3 senedi yapmadığımız test kalmadı bi bu kaldı inşallah hamile kalmama vesile olur sormak istediğim kaç gün korun dedi yada bişe dedimi doktorun hatırlıyomusun
Bır hafta demıs olabılır cnm ama ben o ay korundum zaten saglık aorunlarından hamılr kalamadım daha belkı tuplerın tıkalıdır fılmle acılır

Bır hafta demıs olabılır cnm ama ben o ay korundum zaten saglık aorunlarından hamılr kalamadım daha belkı tuplerın tıkalıdır fılmle acılır
İnşallah bakalım 3 bucuk senede ilk defa biri rahim filmi istedi belki bu vesile olcak bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…