Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim sen adet bitimi başladın diye biliyorum. Hayir erken yumurtlama yok test yapmaya devam et kacirmayalim yumurtlamayi
Evet canım ama buay 6 gun surdu adetim yani kanamam yoktu ama lekelenme seklinde oyuzden uzun surdu 8.gunu degerlendırdık zaten ama cok ılgınc gittikce sılıklesıyor.. Tesekkur ederım vallahi hergun kahrımı cekıyosun canım Allah razı olsun

Yok canim endişe etme stres her seyi geciktirir stres yapma rahat ol.. iyice silik ciksa bile ertesi gun birden bire kopkoyu cikabilir bu herkeste degisir.. stres ned3n etkiler dersen beyindeki hipofiz bezinin sinyal göndermesi ile lh birden bire yukselir ve yumurtlama gerceklesir. Sen stres yapar cok kafaya takarsan beyin etkilendigi icin yumurtlama da gec olur dolayisi ile adet olsan bile adetin de gecikmis olur.. bir ay adetin gecikmesi ile vucut tamamen alt ust olur diger aylara da yansir. Bu yüzden test yaparken akisina bırakın illaki yumurtlama olacak. Bunu tum arkadaşlara soyluyorum stres yapmayin ki yumurtlamayi net gorelim hamileligi de en kisa zamanda Allah izin verirsr gerceklestirelim.. hic bir sey zor degil yeter ki azim ve sabir sakinlik olsun gerisi gelyor inanin

Dün boş geçtik bugün degerlendiricem
Biraz önce bi test daha yaptım çok silik çıktı
Çünkü yumurtan bugun catladi ne yaparsan yap bugunu sakin es gecme degerlendir. Yarin ve ertesi gunu de degerlendir.. yumurtan bugun dollenmeye cok açık..

Sagol canim Allah razı olsun stres yapmamaya calısıcam ınsallah Rabbım bekleyen herkese bebısını versın sende hayırlısıyla sag saglım bebegını kucagına al ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…