Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy bende oyle varya bir yanim sakin bir yanim korkuyor 😍stres tavan yapti turkiye saatiyle onda kan veririm insallah cabuk cikar sene benden once gidersin zaten
Ben de Türkiye saati ile 10 gibi hastanede olurum orada saat daha 8 olur kuzum sanırım 😂 hesaplamam süper 😂😂
Merhaba, bende 31 Aralık'ta ovitrelle iğnesi oldum çok kaliteli solda bı yumurta vardı. Yarın test yapsam cikarmi acaba?
İğne gününü saymazsak henüz 9.gun
Yalancı pozitif cikabilir ya da iğne etkisi geçtiği için negatif cikabilir 🙄 en sağlıklısı 12 veya 14.gun

Merhaba, bende 31 Aralık'ta ovitrelle iğnesi oldum çok kaliteli solda bı yumurta vardı. Yarın test yapsam cikarmi acaba?
Cok erken canim ya 3 gun sonra yap en az
Ben de Türkiye saati ile 10 gibi hastanede olurum orada saat daha 8 olur kuzum sanırım 😂 hesaplamam süper 😂😂

İğne gününü saymazsak henüz 9.gun
Yalancı pozitif cikabilir ya da iğne etkisi geçtiği için negatif cikabilir 🙄 en sağlıklısı 12 veya 14.gun
Ayy ayni anda hadi bismillah rabbim sen keseyi gor bende guzel sonuc alim 😍❤️

Aklıma girdin benimde yarın 11. Günüm olacak ama çatlatma iğnesinin etkisi geçmemişse ya yalancı pozitif alırsam daha hiç yapmadım cünkü test. Neyse ben bekliyim daha 5 günüm kaldı sonucta. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻
Canim 11. Gün kesin sonuç alamazsın. Ben 12. Gün testte silik bir çizgi gördüm 13. Gün kan verdim sonuç negatif çıktı Önce sevinip sonra hayal kırıklığı yaşadım o yüzden kendini tutup 13. Veya 14. Günü bekle

Canim 11. Gün kesin sonuç alamazsın. Ben 12. Gün testte silik bir çizgi gördüm 13. Gün kan verdim sonuç negatif çıktı Önce sevinip sonra hayal kırıklığı yaşadım o yüzden kendini tutup 13. Veya 14. Günü bekle
Haklısınız zaten bu zamana kadar heycanlanıpta zamanından önce test yaptıkta ne oldu. En iyisi beklemek bişey kalmadı zaten 3-4 gün daha 🥺🥺

Bende 30 Aralıkta iğne oldum. Ama daha önce yaptın mı test negatifi gördün mü canım? Şimdi yapsan belki yalancı pozitif göreceksin yada bebeğin olsa bile negatifi göreceksin. Bence iğnenin üzerinden geçmesi gereken 15. Günü bekle. Bende kendimi zor tutuyorum ama genede sabretmekte fayda var. En azından hamileysek gördüğümüz pozitif bebeğimiz olacak.

Yok canim bir kez okuyup niyetini yapman yeterliymis insallah kabul olur 😍

Catlatma ignesiyle catlama ihtimali yuzde 92

Kuzum cok Cok tesekkur ederim yarin kan verip doktorlarla konuscam insallah guzel sonuc alirim Amiin insallah 💚Yarin senin icin de guzel bir baslangic olsun rabbim en kisa zaman da hayirli evlat nasip etsin sana 😍

Ayy keske bir mucize nasip etsin mevlam insallah ol der olur cuma bu surprizi bizimle paylassan insallah hepinizden bebek haberi almayi oyle cok isterim ki 😍😍❤️Amin cok amin
Amin inşallah canım benim Rabbim nasıl derse 🙏😘

X